úterý 12. února 2013

Acheron

Acheron.jpg

Acheron 

-přeloženo-

Před jedenácti tisíci lety se narodil bůh. Prokletý, do lidského těla, Acheron, strávil celý život v hanbě, a zemřel v hanbě. Jeho smrt ale rozpoutala nevýslovné hrůzy, které téměř zničili celou zemi. Pak byl donucen proti své vůli stát se jediný obráncem lidstva.
A nebylo to nic lehkého. Po celá staletí tajně bojoval za naše přežití. Až se jedna žena odmítla zastrašit jeho samotnou existencí.
Nyní, jeho i naše přežití závisí jen na ní, protože staří a zmrtvýchvstalí nepřátelé se spojili, aby všechno zničili.
Válka nikdy nebyla tak smrtonosná...nebo více zábavná.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/acheron2.jpg
Acheron
Jen proto, že něco dokážete, neznamená, že byste to měli dělat.

I když byl velmi mladý, když zemřel, Acheron byl vůbec první Temný lovec. A byl to on, kdo sepsal Krédo a kodexy Temných lovců, tak jak jej známe. Díky jeho stáří jako Temného lovce a skutečnosti, že s démony bojoval už po celá tisíciletí, se z něho stal více než skutečný přízrak. Pouze z rozmaru spolupracuje s Temnými lovci a dává jim rady, které tak často vyhledávají.
Ekcentrický a extrémě výstřední, se z něho stala legenda mezi legendami.Žádný Temný lovec si není jistý co má od něj čekat, když se zrovna objeví na scéně. Dokáže být jak přátelský, tak zastrašující, až je to přímo děsivé.
Co by o sobě řekl je, že se nenarodil žádný smrtelník, který by se rovnal s jeho fyzickou dokonalostí. Má v sobě syrový, vzácný druh charisma.
Pokud se na něj podíváte, chcete ho. A pokud ho chcete, toužebně se ho toužíte dotknout.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/tory.jpg
Tory
"Vše chutná lépe s čokoládou, kromě sardinek. Neptejte se..."

Žena s posláním, Tory je odhodlaná zachránit pověst svého otce a dokázat jednou pro vždy, že Atlantida je skutečná. A nikdo, dokonce ani řečtí bohové, ji nemůžou zastavit...
Nebo si to alespoň myslela.
Ironií je, že Toryn dědeček byl zachráněn Acheronem, který ho odvezl z válkou zmítajícího Řecka do Ameriky. Během dlouhé cesty do Ameriky, Ash zůstal s malých chlapcem a bavil ho příběhy o Atlantidě. Byly to ty samé příběhy, které Theo vyprávěl své vnučce. Byly to ty příběhy, které ji vedly ke hledání Atlantidy a které ji přivedly k Acheronovi.

8 komentářů:

 1. Ahoj :) Píše se zde, že knížka je přeložena, já ji ale nějak nemůžu najít. Možná jsem jenom slepá, ale kdyby ne, mohla bych poprosit o nějaký odkaz, či případné zaslání na mail? :) (tvrdonova.k@gmail.com) Předem moc děkuju!

  OdpovědětVymazat
 2. ked si kliknes hore na Info a precitas si cely ten clanok, zistis ako funguje tento prekladatelsky blog!

  OdpovědětVymazat
 3. tato knizka je prelozena, ale ja ji nemuzu najit. mohla bych prosim poprosit nejaky odkaz anbo zaslini na mial :) (jana.boril@seznam.cz)
  PREDEM MOC DEKUJU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podivej se do infa, mas tam presny navod, jak ziskat knihy...

   Vymazat
 4. ahoj chtěla jsem se zeptat jestli by jste byli takový dobrý a poslali mi sérii temných lovců na e-mail ahojahoj@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navod na to, jak zadat o knihy, je v zalozce info.

   Vymazat