úterý 12. února 2013

BEZ SLITOVÁNÍ
BEZ SLITOVÁNÍ

-Přeloženo-Moderní New Orleans

Žít rychle, tvrdě bojovat a pokud máte zemřít pak vzít s sebou tolik vašich nepřátel, kolik zvádnete. To je krédem Amazonek, a to byla Samia, která žila a zemřela. Nyní v současném New Orleans, se nesmrtelná Amazonská bojovnice chystá naučit, že pro porážku lidstva přichází horší zlo, než se kterým stála předtím.
Tvaroměnič Dev Peltier hlídal v čele Útočiště téměř dvěstě let a za tu dobu všechno viděl. Nebo si to myslel. Teď jejich nepřátelé objevili nový zdroj energie - který je výsměchem toho, čemu stáli doposud.
Boj je na Devovi a Samii, jsou ochránci země. Ale s cílem vyhrát, budou muset porušit to nejzákladnější pravidlo ze všech, a modlit se, že nerozluští vesmír, tak jak ho známe.


"Nebojím se závazků. Bojím se právníků, které zaměstná, aby mi vzali polovinu všeho co vlastním, když ji jednou naštvu."

Chvastoun a sebou-jmenovaný bodyguard Mama a Aimee, Dev pozorně sleduje všechny ženy v Útočišti, aby se ujistil, že je nikdo neobtěžuje (pokud chtějí být obtěžovány, s výjimkou Aimee, té se nikdo nedotkne)."Na světě existují dva druhy lidí. Ti, kteří žijí, a ti, kteří ne. Naser mě a rychle budeš patřit do té druhé skupiny."

Samia zdůrazňuje "lovit" ve slově Temní-Lovci. Miluje dobré pronásledování a libuje si v pohrávání s kořistí.
Jak je smrtící tak je krásná, Sam si užívá svou práci a žije v noci, kde se volně pohybuje po ulicích. Ale bohužel její nesmrtelnost doprovází vysoká cena, ze které trochu šílí... Vnučka Hippolyte (nejznámnější Amazonská královna), doprovázela Helenu Trojskou po válce domů. Je jedním z nechvalných Psů Války. Lovců tak špatných, že jsou neustále sledováni.


1 komentář:

  1. Zdravím, miluji tuhle spisovatelku a moc Vám děkuji za Vaše překlady. Ráda bych Vás poprosila o zaslání série Dark Hunter, moc děkuji. :) :)
    kristyn.shejbalova@seznam.cz

    OdpovědětVymazat