úterý 12. února 2013

Dračí milá

Dračí milá

Dračí milá

Krásná badatelka Channon MacReaová trávila léta studiem legendární Dračí tapisérie. Věnovala dny a noci rozluštění neproniknutelné symbolice starých Anglosasů. Když se u ní, jednoho večera objevil krásný Sebastian, který tvrdil, že klíčem k řešení gobelínu, je určité tajemství. Krásný muž s nádherným snědým tělem, pevným jak skála a poznamenaným zajímavými jizvami od bitev, tvrdí, že je drak uvězněný mezi dvěma světy.
A pro Channon existuje jen jeden způsob, jak konečně odhalit tajemství složité výšivky, a to následovat svůdného cizince do fantastického světa, plného magie, nebezpečí a erotický dobrodružství.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/damos1.jpg
Sebastian


„Jakmile se krvácení zastaví, bude hysterická.“
Nejmladší z přímých potomků Drakos Kattalakis, byl Sebastian vypovězen z jeho patria po smrti své sestry. Teď bloudí jako osamělý Sentinel, navždy vyhnán od své rodiny a příbuzných.
Sám více jak 500 let, kvůli sobě, stále zachovává svou přísahu Sentinela. Je to jeden z nejmocnějších Sentinelů a odjakživa byl ve sporu se svým starším bratrem Damosem.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/channon2.jpg
Channon
„Buďte laskaví na dráčky, protože jsou sexy a dobře chutnají se šlehačkou.“
Historička Channon Mac Raeová strávila roky studováním legendárního Dračího gobelínu. Věnovala dny a noci rozluštění neproniknutelné symbolice starých Anglosasů. Vše co chce je najít ten správný klíč.
Dávejte si pozor na to, co chcete, protože byste to mohli dostat.3 komentáře:

  1. Děkuju za překlad. ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za překlad a korekturu, super povídka :-)

    OdpovědětVymazat