středa 13. února 2013

BAD 4 - Fantom v noci


FANTOM V NOCI


BAD 4.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/terribad-145x145.jpg
Terri
Terri Mitchell zasvětila svůj život spravedlnosti poté, co prohrála boj o svou matku s vrahem civilistů a zanechala DEA pod mrakem podezření, které se neujasní, dokud nezjistí, kdo ji prozradil. Zatímco skrytě pracuje pro BAD, spolupracuje také s New Orleanskou policií, aby zničila organizovanou trestnou činnost kroužku podezřelých lidí, kteří zakrývají terorismus, zatímco zvěsti o fantomovém duchu, který ničí právě tyto zločince víří světem. Její vyšetřování je v ohrožení a proto se Terry vydá na lov neznámého hráče.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/nathanbad-145x145.jpg
Nathan
Nathan Drake strávil svůj život ochranou rodiny, což byla jediná věc, na které mu záleželo, dokud mu nejobávanější drogový Lord na jihovýchodě nesebral všechno, co mu bylo drahé. Teď je to jen muž na misi, při které nemůže nic ztratit… dokud se nesetká s Terri Mitchell. Spojuje je stejný cíl, ale každý z nich používá jiné prostředky, Terry a Nathan se propracují hluboko do zlého podsvětí, které protíná všechny úrovně společnosti, zatímco mezi sebou teroristi soupeří o to, kdo bude novou hrozbou pro svět.


Dva lidé na opačných stranách zákona musí riskovat vzájemnou důvěru, nebo zemřou, a pokud zemřou, bude na město nevinných lidí vypuštěn smrtící útok.
6 komentářů:

 1. díky za první kapitoly

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky.
  Chcela som sa spýtať, či budete pokračovať v tomto preklade, pretože BAD som si veľmi zamilovala a tieto preklady mi veľmi chýbajú. Všimla som si, že sa zmenila prekladateľka, čo je škoda, pretože tá predchádzajúca, aj keď robila dve knihy naraz, tak dosť často pridávala svoje preklady. Keď to Kerris nestíha, nemohol by to prekladať niekto iný? Kerris písala, že je viac prekladateliek, ktoré by rady niečo prekladali. Už je to skoro 3 týždne, čo sa neobjavila nová kapitolka, tak som len zvedavá, či mám alebo nemám dúfať, že sa tu nejaká čoskoro objaví.
  ďakujem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je pravda, ze Kerris nestiha, ale najprv chceme dokoncit Nicka a ine preklady...
   Paula sice prekladala sice rychlo, ale jej preklad nebol veli dobry, coho si vsimla Kerris, ked kontrolovala jej predchadzajuce kapitoly (co mozem potvrdit, kedze robim korekturu jej prekladu Sprievodcu), takze vyckaj a preklad bude a bude lepsi :)

   Vymazat
  2. promin, ale momentalne jsem pracovala na oprave prvnich kapitol BADu z sk do CJ -> docela to trvalo, protoze tam byla pulka vet prelozena blbe, nebo uplne chybely... Takze nestacilo, aby mi to kamaradka jen prepsala ze SK do CJ, ale bylo treba to znova prelozit. Zacnu prekladat znovu, jakmile dodelam Ligu (momentalne me chybi posledni kapitola, kterou mozna stihnu jeste dnes)

   Vymazat
 3. Taky Děkuju.. a budu se těšit na další skvělou kapitolku

  OdpovědětVymazat