středa 13. února 2013

Oheň a led (Liga: druhá generace 2)Oheň a led

Liga: druhá generace 2

Překlad Hanulla
Korektura Kerris

Adron Quikides byl nejdivočejší z ligy vrahů. Jako jeho otec před ním byl nedotknutelný, dokud jednoho dne nevyměnil sám sebe za rukojmí, kterým byla těhotná žena.

Zbili ho tak, že sotva přežil. Ten jediný akt laskavosti ho stál vše a zanechal ho psychicky i fyzicky zmrzačeného.

Livia Vista je šlechtična, co se snaží uniknout děsivému manželství, do kterého ji nutí její otec. Na útěku před svými pronásledovateli si omylem sedne k Adronovu stolu, aniž by měla tušení, že tím roztočila kola svého osudu.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/adron-145x145.jpgAdron byl nejdivočejší z ligy vrahů Jako jeho otec před ním byl nedotknutelný, dokud jednoho dne nevyměnil sám sebe za rukojmí, kterým byla těhotná žena. Brutálně zmasakrován, byl ponechán smrti. Sotva přežil. Teď je zahořklý a naštvaný na svět přes skutečnost, že má omezenou schopnost pohybu a žije v neustále nekončící bolesti. Nejvíce ze všeho nenávidí svého bratra za to, že mu zachránil život, když Jayce…
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/liv-145x145.jpg

Narozena v zakázané společnosti, Livia strávila celý svůj život za zdí. Neochotná strávit další den v kleci, utekla v noci a narazila na posledního muže, kterého očekávala. Snaha uklidnit tuto divokou šelmu by mohla být poslední chybou, kterou kdy udělá.

4 komentáře:

 1. Ahoj, ako sa dostanem k obsahu - kapitolám tejto knihy?
  Ďakujem El.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 2. Ahoj. Mohla by som poprosit o tuto knihu? nika251@centrum.sk Dakujem, nika

  OdpovědětVymazat