středa 13. února 2013

Šepot lží


ŠEPOT LŽÍ


BAD 5

Překlad Ciri, Vietnamka
Korektura Kika, Slzička
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/carlosbad-145x145.jpg
Carlos
Poté, co opustil Jižní Ameroku, BAD agent Carlos Delgado strávil posledních šestnáct let tím, že se ohlížel přes rameno, čekající, kdy ho dohoní smrt. Jeho štěstí bylo vyčerpáno, když zachytí nečekaný tip na hrozbu, která se řítí na americkou bezpečnost ve Fratelli de il Sovranu. Chycení tajemného informátora, fata morgany, je jejich nejlepší nadějí na odhalení jejich smrtícího plánu, který by způsobil ekonomický chaos v USA a zničil rozvíjející se pokroky jen pár dní před prezidentskými volbami.
Když Carlos vezme fata morganu do vazby, není vůbec podobná tomu, co by očekával a představuje hrozbu pro tajemství, pro které je ochotný zemřít, aby ho ochránil.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/gabriellebad-145x145.jpg
Gabrielle
Gabrielle Saxe neměla nikdy v úmyslu stát se fata morgánou, když začínala posílat anonymní tipy na mezinárodní zločince zpravodajským agenturám poslední desetiletí, zatímco se schovávala před vrahem. Když jí přišla pohlednice od přítele, o kterém si myslela, že je mrtvý, je nucena přijmout riziko, které jí vystřelí na zrádnou misi a do náruče muže, jehož povinností je předat ji Interpolu jako mezinárodního zločince. Carlos je ten poslední člověk, kterému by věřila a je tou jedinou hranicí, která stojí mezi ní a smrtí. Ale nevědomky, drží i ona klíč k jeho přežití.

2 komentáře:

  1. TOHLE ČTENÍ BUDE URČITĚ ZAJÍMAVÉ

    OdpovědětVymazat
  2. mám rada túto sériu...už sa teším :)

    OdpovědětVymazat