pátek 8. února 2013

Smrt je jen začátek - MonikaMONIKA
ANOTACE:

Ryssa, trávící věčnost na Elysejských polích, se dozví o strašlivém nebezpečí číhajícím na Acherona. Doufala, že teď když její bratříček našel štěstí v podobě Tory a usmířil se s bratrem Styxxem, může se už ona přestat trápil záležitostmi živých. Způsobovalo jí bolest sledovat jak bratr celé věky trpí, ale nikdy neodvrátila zrak, protože se pořád cítila provinile kvůli utrpení, kterým prošel jako člověk.


Věděla, že by si neměla nic pamatovat, měla se při příchodu do podsvětí napít z řeky zapomnění, ale nemohla to udělat. Nedokázala se vzdát dohledu nad bratrem a jeho životem. Jedenáct tisíc let bezmocně sledovala, jak ho Artemis trápí, ničí jeho život a pomalu zabíjí jeho srdce i duši. Nehodlala dovolit, aby po tak dlouhé době Artemis s Apollonem zničili jeho naději na šťastný život s Tory. Byla odhodlaná udělat cokoliv pro to, aby tomu zabránila, ochotná obětovat cokoliv, slíbit cokoliv komukoliv, jenom když bude bratr v bezpečí. Pak se snad i ona osvobodí a její duše bude odpočívat v pokoji, tak jak to má být.
A tak začíná příběh plný nenávisti, touhy vlastnit, zrady a bolesti. Ryssa uzavře s Hádem dohodu, která jí přinese moc, jež jí pomůže zachránit Acherona a Tory. Jenže Hádes nikdy nic nedělá zadarmo. Na oplátku po ní chce, aby mu přinesla nádobu ukrývající duši, která mu byla před lety ukradena. Pokud se jí to nepodaří, bude mu muset dát jako náhradu svoji vlastní, která bude navěky sloužit nejvyššímu bohu podsvětí v temných zákoutích děsivého Tartaru.


Poviedka je ukončená. Nachádza sa na maili.

3 komentáře:

 1. ahoj :) moc bych si přála aby byla povídka znovu na serveru,protože někdo jako já,se na E-mail nedostane :( prosím,popřemýšlejte :))) děkuji ;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim, ze kazdy je v dnesni dobe schopny se dostat na email. To, ze ty toho z nejakeho duvodu nejsi schopna, bohuzel neni nas problem. 99% lidi je schopno si povidku precist, tim padem je pro nas zbytecne si pridelavat praci...

   Vymazat
  2. popremyslam o tom, ze by si si mala poslat ziadost nna mail!

   Vymazat