sobota 9. února 2013

Snolovec


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/themes/sherrilynkenyon/_includes/timthumb.php?src=http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/24_english.jpg&w=181&h=292&zc=1&q=75

SNOLOVECV éterickém světě snů jsou šampióni, kteří bojují za ochranu snílků a existují tam i démoni, kteří se jimi živí...
Arik je něco jako predátor. Odsouzený bohy, žít věčnost bez emocí, může cítit jen ve snech ostatních. Několik tisíc let procházel mnohým lidským nevědomým, hledaje pocity. Až nakonec našel snílka, jehož živá mysl by mohla vyplnit tu prázdnotu jeho nitra.
Doktorka Megeara Kafieri, sledovala svého otce jak ničí svůj život a svou pověst, hledáním důkazů o tom,
že Atlantida byla skutečná. A když byl její otec na smrtelné posteli, tak mu musela slíbit, že mu vrátí jeho čest. Proto je nyní v Řecku, kde má v úmyslu jednou provždy dokázat, že starověký ostrov je přesně na tom místě, o kterém se zmiňoval její otec. Ale zklamání a neštěstí ji doprovázelo na každém kroku. Zejména od chvíle, kdy na moři našla plavat cizince. Jeho tvář totiž viděla už mnohokrát... ve svých snech.
To, o čem neměla ani ponětí, je, že Arik je držitelem starobylého tajemství, které ji může pomoci najít
mýtický ostrov Atlantidu. A Arik sepsal smlouvu s Hádesem: Dostane dva týdny smrtelného života, výměnou za to, že se na Olymp musí vrátit s lidskou duší. Magearinou duší.
I přesto, že tajná společnost zruinovala její expedici, navzdory tajemným nehodám, které ohrožují její život, se
Megeara jen tak nevzdává. Ona ví, že je Atlantidě blízko a čím blíž je, tím blíž je k pravdě o Arikovi.
Pro Arika není její pátrání nic jednoduchého. Žádný člověk se nikdy nesmí dozvědět nic o existenci Snolovců. Jeho sen
o životě smrtelníka, se rychle mění na jeho vlastní noční můru a jediný způsob jak zachránit sám sebe, je obětovat právě tu věc, pro kterou se chtěl stát člověkem. Je tu ale jedna otázka, dokáže to?

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/geary-145x145.jpg
Geary
"Vykrádat nápady od jedné osoby, je plagiátorství, ale vykrádat je od mnoha lidí, je výzkum."
Doktorka Megeara Kafieri, sledovala svého otce jak ničí svůj život a svou pověst, hledáním důkazů o tom, že Atlantida byla skutečná. A když byl její otec na smrtelné posteli, tak mu musela slíbit, že mu vrátí jeho čest. Proto je nyní v Řecku, kde má v úmyslu jednou provždy dokázat, že starověký ostrov je přesně na tom místě, o kterém se zmiňoval její otec. Ale zklamání a neštěstí ji doprovázelo na každém kroku. Zejména od chvíle, kdy na moři našla plavat cizince. Jeho tvář totiž viděla už mnohokrát... ve svých snech.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/arik-145x145.jpg
Arik
Arik byl jeden z nejsilnějších Oneroi. Vykonával své poslání vypátral a zničil všechny Skoti, které vypátral. Až do jedné noci, stalo se to ve snu o lidském klamu. Světlé barvy a cítil intenzivní vášně, okamžitě ho konvertovaly. Bohužel, že člověk následující den zemřel.

Bez mrknutí oka se z dobrého chlapa stal jeden z nejhorších Skotos. Přes tisíc let, prošel linii zla, snažíc se najít jinou osobu, která mu dá znovu ten letmý pocit. Udělá cokoliv, kvůli těm pocitům. Něco pro zastavení velké nicoty, která tvoří jeho existenci - i přesto, že krade lidské duše pro Hadesovo otroctví.

Je velmi nemorální - ale jen proto, že mu chybí pocit, že vše dává smysl. Zlý dravec, je nezkrocený a odhodlaný. A on konečně našel snílka, který zachytil jeho volání…
10 věcí o mě:
  1. Sny jsou úžasné, ale sex je lepší.
  2. Jsem rád Incubus.
  3. Ne v altruismu.
  4. Proč je dobré, když se cítí mnohem víc špatně?
  5. Nezdravé jídlo je lepší než Ambrosia.
  6. Nemám rád kočky nebo Kats.
  7. Řecké jídlo je nejlepší.
  8. Ne do nymfy, ale Nymphos…
  9. Lodě by měly být pro ryby.
  10. Žiju, abych nasral bohy.

Žádné komentáře:

Okomentovat