úterý 12. února 2013

Špatně vycházející měsíc

Špatně vycházející měsíc

-Přeloženo-

Ve světě Zvěrolovců, zůstáváte jen se svými. Druhy se nikdy nemíchají a jednoznačně ne v lásce. Ale od chvíle, kdy Aimee spatřila zraněného vlka, jí srdce přestalo poslouchat. Natož pak její hlava.
Nicméně Fang není jen tak ledajaký vlk. On je bratrem dvou nejmocnějších členů Omegrion: Vládnoucí rada, rozhodující o zákonech lyncanthropů. Jeho bratři jsou vlčími zástupci, zato ona s matkou zastupují Medvědí klan. Aimee je právoplatnou dědičkou svého druhu a tak neexistuje žádný způsob, jak by mohli být spolu. A oba to moc dobře vědí.
Ale když válka přišla i do Útočiště, který založila Aimenina rodina. Každý byl nucen vybrat si svou stranu a nepřátelé byli přinuceni k nejisté alianci. Aimee byla obviněna ze zrady svého lidu a její jedinou nadějí je jen bytost, která jí věří. Ale přesto, aby ji mohl Fang zachránit, bude muset porušit skoro všechny zákony a v závěru by to mohlo znamenat konec obou jejich ras.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/fang-145x145.jpg
Fang
"K úsměvu bych musel použít 42 svalů. Místo toho je jednoduší vyzvednou prostředníček a říct: ´Polib mi.´"
Fang pochází ze šesti dětí a jednoznačně je černou ovcí rodiny. Je typický lovec, který žije jen pro lovení své kořisti. Nic mu neudělá větší radost, než moment boje, kdy si jeho soupeř uvědomí, že ho se ho chystá skolit... a tvrdě.
Fang se nikdy na nic neptá a ani neočekává, že by ho někdo mohl přijmout. Odcizený svou rodinou, chodí po světe jen sám. Je to velmi osamělý vlk. Taky je to flákač, tulák a ten nejhorší druh darebáka.


http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/aimee-145x145.jpg
Aimee
Někdy sníš medvěda a někdy medvěd sežere tebe.
Mámina jediná dcera, je účetní, servírka a stará se o povolení a úplatky. Mimochodem, kdo se na Aimee podívá, dostane se mu setkání s jejími bratry a otcem, v zadní místnosti, kde rádoby nápadníci vejdou, ale nevyjdou ven.
Je miláčkem klanu Peltierů a budoucnost jejich sídla na Omegrionu. Něco, co všichni berou velmi vážně.

Žádné komentáře:

Okomentovat