úterý 12. února 2013

Za jasné půlnoci

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/themes/sherrilynkenyon/_includes/timthumb.php?src=http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/26_english.jpg&w=181&h=292&zc=1&q=75

ZA JASNEJ POLNOCI

-Přeloženo Cz a SK-

Byli by jste stále držgrežle, kdyby jste věděli, že jdou po vás přízraky, kteří touží zničit váš život a zanechat vás
zranitelné?
Jedné doby byl Aidan O'Conner světoznámou celebritou, která rozdávala sama sebe i své peníze, aniž by chtěla něco na oplátku. Dokud si lidé kolem něj nezačali brát bez ptaní. Ze všech směrů přicházela jen hořká zrada a to dokonce i od těch nejbližších. Nyní se z něho stal muž, který se světem nechce mít nic společného, natož s někým, kdo je jeho součástí.
To si myslel až do noci, kdy se na jeho prahu objevila cizinka, kterou už předtím několikrát viděl... ale jen ve svých
snech.
Leta, narozena na Olympu jako bohyně, neví nic o lidském světě. Ale nemilosrdný nepřítel ji vytlačil se světa snů, do domu jediného muže, kterého zná. Její nesmrtelné síly jsou odvozeny od lidských emocí a Aidamův hněv a nepřátelství jsou silný palivem, které potřebuje ke své obraně.
Jedna studená zimní noc, změní oba jejich životy.
Uvězněni spolu bouří, musí oba dva udělat tu jedinou věc, kterou si přísahali, že už nikdy neudělají. Důvěřovat.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/aidan-145x145.jpg
Aidan
Přinuť druhé, ať dělají to co chceš a věř, že to udělají.

Cenu Akademie vyhrává herec Aidan O'Connor, za to že si myslel, jak ví všechno. Tedy až do dne kdy se jeho bratr začal dennodenně pokoušet o sebevraždu.
Musí se uznat, že on není k nikomu předpojatý - On všechny lidi nenávidí stejnou měrou. Je zahořklý a krutý a jediná možnost, kdy s ním můžete mluvit je tehdy když přepíná z jednoho kánálu na druhý, ale i tak mu jde každý na nervy. Jediné co miluje jsou psi a zbytek světa může jít rovnou k čertu.
Poznamenaný svou minulostí, se rozhodl, že život je nekonečně lepší, když je sám. Ale to si myslel jen do okamžiku, kdy se v noci, u jeho dveří neobjevila tajemná žena. V tu chvíli si uvědomil, že ta jeho přesvědčení nejsou tak pevná.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/leta2-145x145.jpg
Leta
"Fiat justitia, ruat caelum - Nechť je spravedlnosti učiněno za dost, i když nebesa padají."

Narozena na Olympu jako bohyně, Leta není nic o lidském světě. Ale nemilosrdný nepřítel jí přinutil opustit svět snů, do domu jediného muže, kterého zná. Její nesmrtelné síly jsou odvozeny od lidských emocí a Aidanův hněv a nepřátelství je přesně tím palivem, které ona potřebuje na svou obranu.

Žádné komentáře:

Okomentovat