sobota 9. února 2013

Živly noci

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/themes/sherrilynkenyon/_includes/timthumb.php?src=http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/21_english.jpg&w=181&h=292&zc=1&q=75 

Živly noci

-Přeloženo-


Svět šelmo-lidí je výjimečně krutý. Nikomu se nedá věřit. Není možné někoho milovat. Rozhodně ne, pokud chce šelmo-člověk přežít...

Sirotek Wren Tigarian vyrostl v prostředí, kterému nelze důvěřovat. Wren je kříženec dvou dravých zvířat - bílého tygra a sněžného leoparda - ale dokáže se měnit na člověka. Když něco chce, nikdo ho nezastaví. A teď chce Marguerite.
Marguerite D'Aubert Goudeauová je dcerou prominentního senátora USA, jenže nenávidí životní styl bohaté společenské vrstvy, ke které patří. Tak jako její matka, která svůj boj se životem vzdala. Svět lidí však ani netuší, že blízko něho existuje svět šelmo-lidí - utajený, neviditelný, nenápadný.
Jestliže chce Wren získat Marguerite, musí bojovat nejen proti lidem, kteří ho jako polozvíře nikdy nevezmou mezi sebe, ale i proti vlastním šelmo-lidem, kteří si přejí jeho smrt, protože ohrožuje jejich skrytý svět. Dvojice svádí dramatický boj s časem a s nepřáteli, kteří mají magické schopnosti. Wren a Marguerite jsou jako štvaná zvěř. Můžou přijít o své životy, o svou pravou podstatu.

http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/maggie2.jpg"Na věci, co mi lezou do hlavy, bych raději zapomněla, než si je pamatovala."

Marguerite D'Aubert Goudeau je prominentní dcerou amerického senátora, která nenávidí prominentní život, ve kterém je nucena žít. Stejně jako její matka před ní, má silné Cajunské kořeny, kterým její otec nedokáže porozumět. Přesto všechno, nemá jinou možnost, než žít v souladu se světem, ve kterém se cítí jako outsider. Ale svět bohatých a mocných lidí, se nikdy nesmí střetnout se světem Zvěrolovců, ve kterém žijí po jejich boku neviditelní, neznámí a nepozorovatelní. A prolomením tohoto zákona na sebe přivoláte hněv nejvyššího řádu.http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/wren.jpg"Tygra probudíš tak, že na něj použiješ dlouhou hůl."

Wren je kříženec sněžného leoparda po matce a bílého tygra po otci. V důsledku toho se může měnit do obou forem, jak se mu to hodí. Je ohavností, která nikdy neměla být přivedena na tento svět. Kdy jeho rodiče začali tušit, s jakou mocí disponuje, matka se ho pokusila zabít. Níkdo se dosud nedozvěděl, jak zemřeli oba jeho rodiče, ale mnozí věří, že své rodiče zabil Wren.
Kvůli extrémní brutalitě a alfa povaze sněžných leopardů a bílých tygrů, je tato větev katagariánců téměř vyhlazena. Někteří věří, že Wren je poslední druh po obou rodičích.Jako polomrtví byl převezen do Útočiště, když byl sotva ještě mladé mládě.
Teď vede Tigarian Industries a má moc, která by se měl každý obávat.

1 komentář:

  1. můžu vás o něco poprosit mohli byste mi překlad poslat na e-mail jana.boril@seznam.cz předem děkuju :)

    OdpovědětVymazat