středa 13. února 2013

Zrozen z Ohně (Liga 2)


Zrozen z Ohně

Liga 2

Překlad Kerris
Korektura Hanulla


Ve vesmíru, kde zákony určovali vrazi, žil každý ve strachu - s výjimkou Syna. Narozen ze
zakázaného skandálu, který kdysi otřásl dynastií, vždy věděl, jak přežít na krvežíznivých ulicích. Ale to bylo tenkrát a budoucnost je nyní.

Nebere žádné vězně…

Syn byl vychován jako hacker, dokud při práci neobjevil pravdu, která by mohla ukončit jeho život. Pokusil se zničit důkazy a od té doby je na útěku. Nyní je vyučený jako vrah a nedovolí nikomu, aby mu vyhrožoval. Nikdy. Je temnotou, která spolkne všechny své nepřátele.

Nenechá nikoho utéct...

Shahara Dagan je nejlepším lovcem lidí v celém vesmíru. Slepě oddaná své rodině, nezastaví se před ničím, aby je udržela v bezpečí. Je jednou z nejlepších vyškolených Seaxes, a jako jediná ze své generace přežila výcvik. Ale ani to jí nemůže připravit na střetnutí s jedním z nejnebezpečnějších uprchlíků.

Když se Syn znovu objeví na radaru, je jediná, která ho dokáže přivést před spravedlnost. Nikdo jiný.Syn
Ve vesmíru, kde vrazi určují zákon, každý žije v strachu… Kromě Syna. Narozen z nezákonného skandálu, který kdysi otřásl dynastií, vždy věděl, jak přežít na krvelačných ulicích. Ale to bylo tenkrát, a právě teď je budoucnost. Nikdy nebere žádné vězně. Syn byl vychován jako hacker, dokud nebyla odhalena pravda o jeho živobytí, která by mohla ukončit jeho život. Pokusil se zničit důkazy a od té doby je na útěku. Nyní se z něho stal vrah, kterému si nikdo nedovolí vyhrožovat. Nikdy. Je temnotou, která spolkne všechny své nepřátelé.
Shahara

Shahara Dagan je tím nejlepším lovcem lidí ve vesmíru. Slepě oddaná své rodině, se nezastaví před žádným nebezpečím ani špínou ulic. Jedna z nejlépe vyškolených Seaxes, je jediná ze své generace generace, která přežila výcvik. Ale ani to ji nedokáže připravit na setkání tváří v tvář s jedním z nejnebezpečnějších uprchlých trestanců ve vesmíru.

4 komentáře:

 1. Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je možnost někde si přečíst Váš překlad. Děkuji za odpověď
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, podivej se do infa a zazadej si na blogovy mail (v infu mas napsano jak na to), bude ti zaslan :)

   Vymazat
 2. Dobry deñ
  Este posielate knihy na mail? O tuto knihu som zaziadala uz davnejsie a doteraz mi nebola zaslana. Ak mam splnit este nejake ine podmienky na zaslanie knih, tak mi prosim dajte vediet. O zaslanie knih som pisala uz aj pred viac ako rokom z inej serie, ani tam nic. Dakujem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, knihy se normalne zasilaji, takze je mozna problem v tom, ze tvuj mail nedosel - jestli mas napriklad jeste jiny mail, tak to zkus napsat z nej. NEbo se ujisti, ze to posilas na spravny mail - najdes ho v zalozce Info

   Vymazat