úterý 17. září 2013

Fantom v noci - Kapitola 10
Nathan čekal, než se zadní světla na Mini Cooperu zmenšila na dvě zářící červené tečky.
Po tom polibku, dnes v noci neusne.
Nebo zítra v noci.
Nikdy bolestně netoužil po ženě, ale teď ano. Ne jen proto, aby se s ní miloval, i když to bylo středobodem každé myšlenky, které mu bruslily v mysli. Měla energii a svěžest vlastní jenom jí. Vše na ní ho přitahovalo, i když na něj štěkala. Někdy obzvláště tehdy, když byla podrážděná.
Stejně jako teď, ale aspoň bude v bezpečí. Když tady Nathan skončí, půjde za ní domů.
Počkal, než dvě auta projdou kolem, pak se přesunul přes přední část pozemku a vnořil se hluboko do stínu. Nathan nemohl uvěřit, že Terri mířila rovnou na skryté dráty, které by spustily alarm. Rty se mu kroutily nad jejím nedostatkem vzdělání, jenomže nikdy nebyla trénovaná pro Special Ops.
Rozhodně ho držela ve střehu. Být vedle ní v něm vzbuzovalo nadšení a současně frustraci. Chtěl, co jasně nabízela, a chtěl znovu cítit to, co díky ní cítil.
Ale měl stejnou šanci, že skončí s ženou jako ona, jako měl naději na normální budoucnost, prožitou s partnerem.
Kromě toho, dříve nebo později zjistí jeho pravou identitu.
Nebo alespoň jednu z nich.
Buď byl Nathan Drake, o kterém se domnívala, že byl mrtvý a zapletený s drogovým magnátem - jo, a nezapomeňte dezertér z armády - nebo byl Jamie Drake, bývalý trestanec s dvouletým odnětím svobody za obchodování s drogama na svém kontu.
Skvělá volba. Na jedné straně zločinec a na druhé straně zločinec. Vyberte si, jednovaječná dvojčata.
Identičtí ztroskotanci.
Pak znovu, nikdy nebyl totožný s Jamiem. Jeho bratr se narodil s mozkem. Nathanovo IQ nebylo mrzáček, ale byl předurčený dělat špinavou práci. A nevadilo by mu to, pokud by jeho bratr žil a dělal něco hodnotné v tomto světě.
Nathan se zastavil, když se dostal k bočnímu vstupu do skladiště. Proč Jamie přišel pracovat pro lodní společnost? Jamie musel vědět něco, co nesouviselo přímo s prací, jinak by nenechal záhadný vzkaz na lednici. Tahle Marseauxova skupina musela jeho bratra platit v hotovosti, nebo by teď federálové vysledovali spojení zpět na toto místo.
Nathan se zhluboka nadechl a použil malé B & E nářadí, se kterým ho Jamie přistihl, jak otevíral jejich zadní dveře, když se jednou Nathan nečekaně vrátil domů. Nevysvětlil to a Jamie se nezeptal. Nathan toho měl na základně víc, takže tento set nechal v jeho a Jamieho červené krabici s nářadím, přilepený zevnitř a přístupný pouze tehdy, když se vytáhl šuplík.
Naštěstí, některé věci se nezměnily.
Hned za dveřmi do skladu byla ulička, která se rozbíhala nalevo a napravo řadami vysokých regálů. U nakládací rampy bylo slyšet hluboké mužské hlasy.
Nathan se tiše pohyboval po kluzké betonové podlaze, směrem k hlasům, ale dost daleko, aby nebyl v dohledu. Když došel na konec regálů, musel čekat na ten správný okamžik, aby se přesunul do jedné ze čtyř vysokých, dřevěných beden. Chtěl vlézt do poslední na rohu budovy, když se dveře, které odemkl, otevřely.
Nathan skočil po straně bedny, která chránila jeho pozici, pokud se ovšem nikdo nepřiblížil ke zdi.
Hooknose Rodaine vpochodoval, ruce svázané za zády, z koutku úst mu kapala krev. Pravé oko bylo oteklé. Jeho hlava byla stále zavázána od jeho poslední diskuse s Nathanem, ale byl evidentně mimo podezření na otřesu mozku.
Hooknose neměl vytáhnout na Nathana pistoli, což se ukázalo být prospěšné, protože práskač vlastnil první slušnou zbraň menší než pušku. Jeho 357 Magnum byla nyní schovaná na kříži za opaskem Nathanových džínů.
Hooknose nadával na každého, neohlížel se na to, že měl svázané ruce, ale největší proud nadávek vybuchoval zejména vůči jedné osobě. Zinkovi, Marseauxovu prvnímu poručíkovi.
Nathan přimhouřil oči. Kostnatý chlap v loděnici měl na sobě košili jako obchodník, vyžehlené kalhoty a hladce sčesané blond vlasy. Nepřipomínal statného Zinka, kterého si Nathan pamatoval z průběhu soudního řízení. Tato verze vypadala nemocně. Namočíš se moc do šňupání a ta věc tě zabije.
Pokud Nathan nedostane Zinka do rukou jako první.
Před dvěma lety šel Jamie k Marseauxovi pro půjčku, nic víc. Jeden z Marseauxových mužů ho podvedl. Zink ho využil, aby osvobodil jednoho z jeho mužů po zatčení.
Nathan byl ten, kdo se postaral o svého bratra, když Jamie objímal toaletu šestnáct hodin, vracejíc příliš mnoho požitého alkoholu zpět do přírody. Po tomhle, to nejsilnější, co kdy Jamie zkusil, bylo občas pivo… pouze s Nathanem.
Zink byl vinen za vtáhnutí Jamieho poprvé do problémů, stejně jako Marseaux.
Všichni dluží Nathanovi dva roky jeho života a víc.
„O co jde, Zinku?“ Zařval na něj Hooknose. „Znám Marseauxe osm let. Osm let. Většina lidí není dost chytrá, aby v tomto oboru zůstala čistých. Já zůstal a držím hlavu při zemi, a pokaždý jsem mu řekl, kdykoliv se někde něco šustlo, tak co je tohle za blbost?“
Zink se konečně odvrátil od místa, kde dohlížel na balení nějakých křiklavě vypadajících skleněných plastik. Nathan nemohl říct, jestli zásilka maskovala nelegální produkty, ale proč by tu byli v této době v noci kvůli něčemu, co vypadalo jako dvě bedny naložené do kamionu. Dělali přesčasy?
„Neměls nikomu nic říkat o přepravní společnosti.“ Zink ukázal prstem na Hooknose kvůli důrazu.
„Neudělal jsem to. Přísahám.“
„Já to vidím jinak. Mám důkaz. Co máš ty?“
Hooknose mlčky zíral, pak začal vrtět hlavou. „To není pravda. Drake není mrtvý. Ví toho mnoho a má to od někoho jiného, ne ode mě. Ten parchant na mě zezadu skočil a rozbil mi hlavu.“
Zezadu? Nathan neměl být tak mírný k tomu kňourajícímu lháři.
„J-já neřekl nic, opravdu ne,“ pokračoval Hooknose. „Ten chlap není mrtvý. Nahwlinův PD musel vypustit falešný příběh. Vsadím se, že Drake s nimi spolupracoval. Vyptával se na toto místo, jako kdyby tady nebyl pár týdnů. Děsivé. Neřekl jsem nic, co by už nevěděl. Cos čekal, že udělám?“
„Mám psa bastarda, který má více rozumu, než ty a taky větší koule.“ Zink přestal, aby schválil něco ohledně balení bedny, pak se otočil zpátky k Hooknose. „Osm let v tomto oboru tě mělo naučit, co se stane s lidma, kteří neudrží svá ústa zavřená.“
Nathan by neměl cítit žádnou odpovědnost, protože Hooknose byl jen další vrstva kůže na břiše New Orleanských nelegálních aktivit, ale nechtěl ani sledovat něčí chladnokrevné zabití, kvůli tomu, že ho Nathan vyslýchal. Hrál jenom hru na soudce a porotu s těmi, kteří do toho vtáhli Jamieho a způsobili jeho smrt.
Zločinci, kteří nikdy nebudou muset jít k soudu a nebudou souzeni dvanácti porotci, protože byli vyrábění z teflonu[1].
Nathan změřil své soupeře. Dva muži přemisťovali poslední bednu vozíkem na konec mola. Jeden skočil dolů, když bednu skládala hydraulická plošina.
Nalevo Hooknose, Zink, a Zinkův strážce, zrzavý muž s odpovídajícím plnovousem, který ztvrdl v šedesátých letech. Plus Red Beard měl na rameni zavěšenou automatickou zbraň.
„Ne, ne, ne. To není správné. Drake vydíral každého. Zeptej se FinMana. Slyšel jsem, že Drake zničil jeho osobní strážce.“
Zink se usmál na Hooknose. „Taky jsem už slyšel FinManův trapný příběh. Už nás nezradí… nikdy. Svaž mu nohy.“
Red Beard vytáhl dlouhý drát a omotal ho kolem Hooknoseových kotníků, konce pevně zakroutil.
Obličej Hooknose se stáhl úzkostí.
Nathan neměl výčitky svědomí kvůli FinManovi. Slizoun se chlubil tím, jak měl policajty i Marseauxe v kapse. Hrozil Nathanovi, že ho zaživa rozseká na kusy a nechá pomalu vykrvácet na smrt.
Samozřejmě, že to bylo tehdy, když si FinMan myslel, že mu stačí stisknout knoflík. Když vsunul ruku pod stůl a stiskl tichý poplach, jeho obličej ztratil barvu, když nikdo nepřišel mlátit na dveře a se zbraní šlehající plameny, zachránit jeho bezcenný zadek. Změnil písničku a začal okamžitě vyjednávat.
„Ne, Zinku,“ prosil Hooknose. „Nedělej to. Mám uvnitř spojku. Můžeme koks získat zpět pro Marseauxe.“
Red Beard strčil Hooknose na kolena. Seriózní žebrání se hrnulo do akce.
Zink stál nad Hooknosem. „Marseaux má větší starosti, než drogy z této přepravy. Řeknu ti to samé, co jsem řekl FinManovi. Drake je mrtvý. Pokud jsi tak hloupý, věřit nějakému chlapovi, který tě oklamal, zasloužíš si zemřít. Jak se říká, mrtví nemluví.“
Nathan si povzdechl, stáhl si kapuci schovávajíc svou tvář a vyšel z úkrytu. „Tento člověk to dělá.“
Všichni tři vzhlédli. Hooknoses otevřel ústa. Red Beard přimhouřil oči, jako by potřeboval brýle, aby viděl tak daleko.
Zink zamumlal: „To ne, kurva.“
Nathan pokrčil rameny a na půl sekundy zkřížil ruce na prsou. Zink sáhl rukou za záda a vytáhl malý kanón.
Oba muži nakládající kamion vlétli do kabiny z opačných stran. Motor vystřelil do akce a pneumatiky zaskřípaly, když prchali pryč. Nenechají si ujít žádnou srandu, eh?
„Kdo sakra jsi?“ Zink zvedl pistoli. Red Beard strhl automatiku z ramene.
Nathan skočil za barikádu z přepravek. Doufal že v těchto krabicích bylo něco víc, než jenom skleněné tentononc.
Střely cinkaly na dřevo, odrážely se o zeď. Třísky z borovice zasypaly Nathanovi hlavu a ramena.
„Nezasáhni ty zasraný boxy, blbče.“ Chtěl se Zink stát manažerem roku?
Nathan vyhlédl mezi dvěma bednami.
Zink a Red Beard se rozdělili, pohybovali se k němu a odřízli mu únikovou cestu v obou směrech. Nathan zůstal shrbený a tiše se proplétal kolem stohů beden, přesouval se hlouběji do skladu.
Natáhl se a vytáhl svou zbraň, pak se znovu začal tiše pohybovat. Našel si místo na konci uličky, kde mohl stát mimo dohledu a vidět každého, kdo se blíží od nakládací rampy.
Red Beard šel opatrně kolem vzdáleného konce a zpomalil u uličky, míjel řady polic po své levé straně. Ticho viselo ve vzduchu. Pokaždé, když se zastavil, musel se podívat nejprve doprava, zkontrolovat oddělení v řadě, pak po jeho levici a jít dál. Po obličeji mu stékal pot a kapky zastavily až vousy.
Když se dostal k Nathanově řadě, Red Beard se podíval doprava.
Nathan vyrazil kupředu, uchopil ho za ústa a jedním tahem mu zlomil vaz. Položil ho na zem, odtáhl tělo pár metrů z dohledu a sundal mu pušku. M-16 s teleskopem - hezké. Nabitá - ještě lepší. Nathan strčil Magnum 357 do přední kapsy džínsů, aby ji měl po ruce a opatrně se přemistroval. Zastavil ho zvuk zápasu. Hluboko se sklonil a našel otvor, kterým nakoukl.
Hooknose se křečovitě snažil doplazit ke dveřím. Nedostal se daleko se svázanýma nohama.
Zink vstoupil do prostoru mezi Nathanem a Hooknosem, zvedl pistoli a zamířil na Hooknose.
Nathan vyšel ven. „Chyběl jsem ti?“
Zink se otočil, jeho ruka se zbraní ho následovala tak hladce, jako pohyb tanečnice. Ale Red Beard se podělil o své hračky. Nathan otočil M- 16 jako pálku a praštil Zinka po hlavě.
Právě, když to vypadalo slibně, zadní dveře se rozletěly. Povzdechl si. To znamenalo, že se bude muset zabývat ještě alespoň jedním dalším. Chlápkové přepravující zásilku museli zavolat posily.
Nathan vklouzl do úkrytu. Zink byl stále v bezvědomí, ale na očích. To by nebylo tak špatné, kdyby nepadl na jeho zbraň. Nebyl žádný způsob, jak ji dostat bez toho, aby na sebe neupozornil. Nathan si zvedl kapuci a zmizel ve stínu.
Než zjistí, kdo vstoupil, ukáže svou tvář jenom natolik, nakolik musí.
Očekával, že každou chvíli uvidí lítat kulky, ale všechno, co slyšel, byly kroky a hrubé zaklení. Žena.
„Klidně vyjdi, Drake,“ zavolal mužský hlas z prostoru mezi ním a dveřmi. „Jsem unavený z toho, jak vydíráš mé lidi. Zaplatil jsem tě příliš dobře, abys mi to takhle vracel. Ještě že jsem byl na cestě sem, když mi volali mí lidé, jinak bych tě zmeškal… a taky tenhle malý klenot.“
Nathan už ten hlas slyšel. Dávno předtím…
Objevil se Anton Marseaux.
S Terri.
Nathanovi se stáhl žaludek. Marseaux měl paži kolem jejího krku a dlaní ji zakrýval ústa. Druhou rukou jí mířil pistolí Walther PPK[2] na hlavu. Barva se jí vytratila z obličeje a nebylo to kvůli masivnímu stropnímu osvětlení.
„Shoď tašku.“ Marseaux se zastavil u bedny. Terri odepnula pásek své tašky přes rameno a hodila ji na dřevěnou bednu.
Marseaux se přesunul o tři kroky, dokud neměl za zády zeď. „Pojď ven, Drake. Nebo ji zabiju.“
Nathan vstal. „Ona do toho není zapletená.“
„Opravdu? Asi mě oklamala tím, jak pronikla do této budovy. Nemůžeš mi foukat dým do prdele a tvrdit, že hoří les. Nemohla nepozorovaně vyřadit dvě z mých kamer, aniž by byla vyškolená. Řekl bych, že ta, kterou pícháš, je děvka z DEA.“
„Co chceš?“
„Tvou zbraň, pro začátek.“
Nathan prošel kolem Zinkova ležícího těla a položil M-16 na bednu po své levici, pak vedle ní položil pistoli.
„Pojď blíž.“
Nathan udělal několik kroků.
Marseaux řekl: „To stačí.“
Stačilo to více než dost, aby viděl oči Terri, které měly být plné strachu, ale Bůh ji miluj, ta žena šílela vztekem.
Samozřejmě, že po vyslechnutí komentáře o práci pro Marseauxe, mohla být stejně naštvaná na oba. „Nech ji jít.“
„Proč bych měl?“
„Chceš mě. Udělejme obchod.“
Terri vytřeštila oči, její pohled se změnil z hněvu na plný obav. Kvůli němu? Nathan si nezaslouží její obavy. Dostal ji do toho hlouběji, než měla být.
„Jak to vidím já, mám vás oba,“ zavtipkoval Marseaux.
„Pusť ji, a já ti řeknu, kdo prozradil vaší zásilku.“
To přitáhlo Marseauxovu plnou pozornost. „Řekni mi to teď, pokud nechceš sledovat, jak její mozek stříká na podlahu.“
Nathan zavrtěl hlavou. „Nejdřív ji nech jít.“ Zvedl ruce, ukazujíc, že nemá žádnou zbraň.
Zbraň za Nathanem se zvedla. Ach, k čertu, Zink byl zpátky na nohou a držel Magnum 357.
„Kryju ti záda, šéfe,“ křikl Zink.
„Dobře, budu obchodovat.“ Marseaux blýskl vítězným úsměvem a pustil Terri.
Nathan šel kupředu asi dvacet metrů k Marseauxovi, který nutil Terri k pohybu.
Klopýtla.
Nathan musel zatnout pěsti, aby se po ní nenatáhl, jinak by oba skončili plní děr. Udělala další krok a začala mluvit, ale rychlé výstřely zhasily stropní světla.
Nathan skočil dopředu, aby ji zachytil, ale sáhl do prázdna. Modlíc se, aby našla úkryt, převalil se napravo, protože všude kolem nich lítalo stále více kulek.
Třetí střelec vstoupil do bitvy, ale to neznamenalo, že byl přítel. Mohl být z NOPD nebo nepřítel Marseauxe.
Ve skladu byla úplná tma, s výjimkou místa, kde vnější světla ozařovala otevřenou nakládací rampu.
Co by teď Nathan dal za své monokulární noční vidění. Tiše se kradl zpátky k místu, kde nechal M-16.
Další zvuky zápasu zachytily jeho uši ze dvou míst, ale ne ze třetího. Marseaux a Zink, pravděpodobně. Ani jeden z nich neprojevil schopnosti skrýt se.
Kde byl Hooknose? Venkovní osvětlení pronikalo škvírou zadními dveřmi, které se zastavily v pohybu. Nathan pochyboval, že Hooknose byl zasažen. Spíš čekal, kdo bude vítěz.
Nathan pomalu posunul ruku k místu, kde mohl zachytit pušku prstem a začít ji pomalu přesouvat k okraji nad hlavou.
Něco kliklo a šest bezpečnostních světel zazářilo.
Strhl zbraň do rukou.
Někdo odstřelil dvě stropní světla, které byly nejblíže ke vstupním dveřím. Nový střelec.
Další dva ostré výstřely zazněly v blízkosti, což znělo jako SIG, který Nathan viděl v kabelce u Terri. Zachytil její pozici.
Zink vyskočil a běžel uličkou ke dveřím. Neznámý střelec sestřelil Zinka jednou ranou mezi oči. Nathan odhadl pozici neidentifikovaného střelce na sedmdesát stop od minulé pozice.
Vyškolený střelec.
Tři rychlé kroky zabušily u zadního východu vedle nakládací rampy. Nathan se obrátil ve chvíli, kdy uviděl záda Marseauxe, který přeskočil Hooknoseovo tělo a utekl dveřmi, které se zabouchly s ohlušujícím ukončením.
Jeho puls zrychlil. Jeden střelec odešel.
Terri byla mezi nimi dvěma, ale byla vycvičená a vyzbrojená.
Uvízl na špatném místě, kde by bylo těžké se bránit. Nebylo tady dostatek beden, za kterými by se mohl schovat a nemohl riskovat přemístění jinam. Dlouhá ulička po každé straně, kde se choulil, vedla přímo střelcovi do pozice.
Doufal, že je z prosazování práva. Nebylo by to dobré pro něj, ale aspoň Terri by se dostala odsud v bezpečí.
Takhle by šlo o to, kdo má větší palebnou sílu a Nathan si byl jistý, že by ztratil zápas.
„Nestřílejte,“ rozlehlo se uličkou zvolání, tentokrát mnohem blíže.
Cože? Nathan naklonil zmateně hlavu. Jako že nebude střílet jenom proto, že to nepřítel řekl? „Dej mi jeden důvod, proč ne,“ křikl.
Střelec hodil něco malého, co se kutálelo uličkou po kluzké betonové podlaze.
Nathan byl připravený skočit k Terri a chránit ji, pokud by ten objekt byl ruční granát, ale kus kovu byl na to příliš malý. Když se zastavil, zíral na minci Army Ranger… s důlkem.
Nathan vzhlédl a uviděl Stonera přicházet mezi dvěma řadami regálů.
„Co to sakra? „ Nathan vystoupil ze svého krytu.
Stoner si očistil ruku. Otočil svůj monokulární dalekohled, usmál se a natáhl ruku, aby si mohl potřást s Nathanem.
„Stůj, nebo střelím.“
Nathan otočil hlavu a našel Terri v tříbodovém postoji, její devítka ukazovala na Stonera, který se na její příkaz ani nepohnul.
„To není nepřítel, Terri,“ řekl jí Nathan klidně.
„To já nevím.“
„Já ano.“ Nathan zkontroloval Stonera, jehož pohled byl stále upřený na její zbraň, pak se ohlédl na Terri. „Poslouchej…“
„Je mi líto, že jen tak ruším tohle spojenectví, co jsme si vyvinuli. Ani nevím, kdo jsi, ale Marseaux to ví. Nepopřel jsi, že pracuješ pro něj.“
Nathan ji nemohl vinit. „Vysvětlím ti to, jen nestřílej. Spusť tu zbraň a promluvíme si.“
Vykulila oči, pak je zúžila. „Nevěřím ti, že mě nepodvedeš.“
„Inteligentní žena,“ zamumlal Stoner.
Nathan na něj zavrčel. „Nepomáháš.“
Stoner nonšalantně pokrčil rameny. „Myslel jsem, že budeš rád, že mě vidíš.“
Terri se netrpělivě rozzlobila. „Nechte toho, vy dva.“
Nathan riskoval a odložil zbraň, pak šel k Terri. Její SIG se posunul pár centimetrů vodorovně a ukázal přímo na něj. Pořád šel.
„Ne.“ Pronesla varování. Její prst na spoušti se o zlomek posunul.
„Nepodvedu tě.“
Terri si nebyla jistá, jestli může věřit tajemnému muži tak snadno. Sevřela svou zbraň připravenou k použití, pokud se nezastaví. „Ani hnout!“ Srdce ji bilo tak silně, že se nemohla nadechnout. Copak jí nevěří?
Když se přestal pohybovat, přesunula svou váhu na silnější nohu, připravujíc se k útoku. Byla takový blázen, že si o něj dělala starosti, když byl jedním z Marseauxových lidí. Připouštěla, že jí neublížil, ale nevěřila nikomu, že ji neoklame. Ne po tom zločinci, co ji poslal do léčky.
Vysoký černoch měl na sobě přilbu s dalekohledem pro noční vidění a ani se nepohnul, když viděl její zbraň. Vysoký? Co tak, veliký jako medvěd a expert s touto nebezpečně vypadající puškou visící vepředu na vestě.
„Terri?“
Její pohled se přesunul na muže schovaného v bundě s kapucí, ale pořád sledovala černocha periferním viděním, protože muži byli jen asi dva metry od sebe a samozřejmě znali se. „Co je?“
„Nikdy jsem ti neublížil a nemám v úmyslu s tím začít. Věříš, že ne?“ zeptal se trpělivým tónem. Mnohokrát používala stejnou buďme-v-klidu techniku při jednání s hrozbou.
Ale nemohla lhát, protože oba věděli, že jí zachránil zadek více než jednou a nikdy ji neublížil. „Ano.“
„Pak mi věř, že tě nepodvedu.“
Věřit mu. Myslel to vážně? Dala mu už více důvěry, než si zasloužil. Pokud by někdo z BAD, NOPD nebo DEA zjistil, kolik času strávila s mužem, který se jasně vyhýbá zákonu a je zapojený do tohoto vyšetřování, bude opékaná na rožni.
Udělal další krok, pečlivě držel ruce u boku. Poznala, že přemýšlel každý krok před tím, než ho udělal.
Dlaně jí zvlhly. Nechtěla ho zastřelit, ale když jí nedá na výběr, pak to udělá. Pravidlo ulice - ten kdo váhá, prohraje. Té noci, co zemřel Conroy, pohyb za Terri zachytil jeho pozornost přímo před tím, než byla zasažená, ale zaváhal. Proč? Znal útočníka?
Cizinec v bundě s kapucí šel kupředu.
Polkla a držela prst na spoušti.
Pak sáhl po kapuci a stáhl ji.
Žádný jiný pohyb ji nemohl uchvátit tak, jako jednoduché gesto, které udělal.
Jeho tvář se pomalu vynořila, když se přiblížil o další krok. Šedomodré oči držely její oči, odmítal je pustit. Měkký materiál se odsunul, centimetr po centimetru. Známý rovný nos a zlomek z tváře vstoupil do jejího zorného pole.
Terri se rozevřely rty. Hrdlo jí vyschlo.
Když mu kapuce klesla na ramena, byla jeho tvář úplně vystavena, až po jeho vytesané rty, které mohly být formovány mistrovským sochařem.
Nathan Drake, z masa a kostí.


[1] myšleno zbraně
[2] Takový měl i James Bond :D

9 komentářů:

 1. Díky mnohokrát za překlad

  OdpovědětVymazat
 2. Díky mnohokrát za překlad

  OdpovědětVymazat
 3. Vďaka a už sa teším na to vysvetľovanie.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji za překlad! :-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za překlad...

  OdpovědětVymazat