sobota 2. listopadu 2013

Fantom v noci - Kapitola 15 2/2
Terri poděkovala Edovi a vystoupila na svou příjezdovou cestu. Měla připraveno několik vybraných slov pro Nathana, který se dnes přiblížil velmi blízko ke ztrátě svých klenotů. Pokud by je Ed viděl spolu, nikdy by nebyla schopna vysvětlit Nathana. Philborn by vylétl po strop a BAD by co? Zabili by ji?
Terri zavrtěla hlavou. Nepřemýšlej o vznětlivosti Tee. Nemohla být tak špatná, nebo ano? Terri se dnes dvakrát vyhnula Carlosovi, slibujíc, že ho do zítřka bude informovat. Pravděpodobně vynaložil mnohem více energie na akci v Indii, když ještě nepřišla se solidním vodítkem v Marseauxově případu, ale nemohla mu déle uhýbat, aniž by měl podezření.
U zadních dveří se objevil Nathan.
Vyskočila. Sakra, mohl bys s tím přestat?
Jistě. Pokud souhlasíš, že mě už víckrát tak hrozně nevyděsíš.
V jeho slovech bylo cítit ostří. Terri odemkla dveře a podívala se na Nathana. Proč on byl naštvaný? Jako kdyby měl nějaký důvod. To ona tady měla případ, který skončil v úvozu, chybějící obsah kontejneru, chybějícího policistu a možný pokus o nějaký útok v pondělí, pokud byl Conroyův odhad správný.
Pokud by věděla, kdo plánuje útok, jaký druh útoku očekávat, a místo nebo cílové osoby, mohla by upozornit správné agentury. Ale, jak to bylo, nemohla se spolehnout ani na BAD, protože Conroy ji přesvědčil, že lidé za tímto tajným útokem infiltrovali složky vymáhání práva na mnoha úrovních. DEA, FBI, místní policie, kdo mohl říci, že nebyli taky v BAD?
Dokud nenašla zdroj nebo spolehlivé informace o útoku, nemohla riskovat, že prozradí, co ví nesprávné osobě patřící do skupiny v oblasti vynucování práva, která by ji mohla zabít.
Terri udělala dva kroky do kuchyně, kde svítilo světýlko nad sporákem, odhodila kabelku na stůl a otočila se, aby si to s Nathanem vyřídila.
Plácnutím zavřel dveře a šel k ní.
Dnes večer jsi mi způsobil problémy. Chtěla, své remcání hodit na stůl jako první.
Dnes večer jsi mě pekelně vyděsila. Nezpomalil, dokud ji nepřitáhl do náruče a políbil ji.
A člověče, ale jak ji políbil.
Terri byla ztracena od chvíle, co se jí dotkl prsty. Zapomněla na svůj hněv, zapomněla na podlahu pod nohama, protože se zdálo, že se vznáší na špičkách. Jeho rty bloudily po jejích naléhavě, zoufale. Neměla tušení, proč si to rozmyslel, ale nehádala se.
Srdce jí bušilo, když se otřela proti němu, nutíc ho couvnout. Nathan se ostře nadechl, čímž ji jen povzbudil, znovu to udělat.
Terri mu přejela rukou přes hruď, až cítila, jak jí jeho srdce narazilo do dlaně. Odtáhla se. V čem je problém?
Nemohl jsem tě dnes večer najít. Neodpovídala jsi na telefon. Myslel jsem, že tě Marseaux dostal. Divoký vztek v jeho očích ji měl vystrašit, ale věděla, že nebyl namířený proti ní. Bál se, že byla zraněná, nebo něco horšího.
Staral se o ni. Ztratil toho tolik, že chápala, že nechtěl znovu něco cítit k další osobě. To jenom zvyšovalo jeho hněv.
Je mi to líto, můj telefon chcípl. Naštvala jsem se a hodila ho pod sedadlo. Pak auto nechtělo nastartovat a já spěchala ke kontejneru, takže jsem telefon zapomněla v autě. Líbala ho na tvář, krk, rty.
Zaváhal. Vycítila jeho vnitřní boj, aby se zachoval čestně a vycouval. Ne, když k tomu mohla něco říct, a si piš, že byla úplně schopná mluvit. Terri dokázala najít způsob, jak vyřešit jeho situaci a zachránit ho před sebou samým.
Nechtěla ho nechat proklouznout pryč do noci. Žil ve tmě příliš dlouho a zaslouží si světlo. Oběma pěstmi ho popadla po stranách mikiny a přitáhla ho k sobě. Dotýkej se mě. Všude.
Nathan polkl nad jejím příkazem. Tohle neříkej. Když šlo o Terri, těžko udržoval zbytky své chatrné kontroly. Nechtěl se jí vůbec dotknout, ale ve chvíli, kdy vešel do domu a podíval se na ni, všechny naděje že se bude držet dál od téhle ženy, byly ztraceny.
Její rty pohladily jeho.
Mohla by mu trochu pomoct.
Nechceš mě? Zašeptala tak blízko, že cítil, jak mu slova kloužou přes kůži, vypalujíc znamení její touhy.
Ptala se, jestli si ji chce tvrdě vzít? Nathan otevřel oči a díval se do tváře plné vášně.
Vycouvej. Vycouvej. Teď.
Chtěl ji od té doby, co se poprvé nadechl její vůně a poslední noc pouze zvýšila úroveň, kterou jí chtěl. Voněla jako čas dárků, vše zabalené v měkké kůži a sladkosti. Nathan balancoval na pokraji, diskutujíc sám se sebou, hledajíc sílu, aby se jí dokázal vzdát.
Promluvila: Jsem vzrušená a vlhká kvůli tobě.
Všechna krev v těle se mu nahrnula do rozkroku k oslavě.
Pád tentokrát přišel rychleji a tvrději.
Pevně ji objal a zvedl. Rty se setkaly v doutnajícím, nekonečném polibku. Objala ho pažemi kolem krku, přitahovala ho blíž a blíž k plamenům.
Chtěla ho teď v temnotě noci, ale co později, až slunce znovu ozáří jejich svět?
Terri zasténala do jeho úst, pak zavrčela požadavek, který nemohl odmítnout. Může se trápit později, když její rty nebudou vybrušovat jeho potřebu už tak ostrou jako břitva, která mu drásala kůži.
Přitlačil ji ke zdi a zvedl jí ruce nad hlavu. Divoký polibek se vymkl z oběžné dráhy, spolu s jeho zdravým rozumem a schopností přemýšlet. Prohnula své tělo proti němu, třela jeho erekci, která pulzovala s každým nádechem.
Nathan pustil její ruce a zbavil ji bundy, pak jí rozepnul košili a nechal ji spadnout.
Při pohledu na její tělo, zalité matným světlem, tentokrát opravdu zatajil dech.
Svěží křivky, pružná kůže, perfektní prsa. Byla skutečná a velkolepá žena.
Terri sáhla na jeho košili a divoce ji zvedla. Uchopil její tvář dlaněmi a políbil ji, ztracený v pocitu z dotyku jejích úst. Zip se mu otevřel a ona ustoupila, svlékajíc mu džíny.
Jeho svaly ztuhly, jak divoce přejela rukama přes jeho kůži, ale zcela určitě si nebude stěžovat.
Sklouzla mu prsty do boxerek a přesouvala se pomalu dolů, zatímco mu líbala břicho a škádlila pupek svým jazykem. Uchopila jeho erekci, jemně ho zvedla, a pak prstem pohladila po mokré špičce.
Nathan udeřil oběma rukama do zdi nad ní a snažil se zadržet vyvrcholení, pak popadl dech.
Uchopila jeho váček v druhé ruce a pomalu otáčela prsty.
Zasyčel a prohnul se proti návalu v jeho rozkroku. Natáhl se k ní, přitlačil ji o zeď, dokud nestála osvobozujíc ho.
Chci tě a chci tohle, ale když se teď nezastavím a nevemu si kondom… už to neudělám.
Je tu ještě jeden v mém nočním stolku, vydechla ze sebe mezi nádechy.
Zvedl ji, milujíc pocit držet ji v náručí a nohama omotanýma kolem svého pasu. Vystoupil ze svých šatů a zamířil do ložnice, kde ji postavil na nohy a políbil. Prsty sáhl na noční stolek, našel knoflík a otevřel zásuvku, zatímco ho znovu mučila. Pokud nepřestane, tohle bude rychlejší, než když měli sex poprvé. Tentokrát mohl pohlédnout do zásuvky a cítil určitou úlevou, že tam nebyla veliká krabice kondomů.
Terri mu vytrhla kondom z rukou a přitiskla ho na zeď, když mu ho nasouvala.
Zvedla k němu žluto-hnědozelené oči tygřice a olízla si rty. Krev řvala v jeho žilách jako horká láva, zvedajíc jeho erekci.
Chystal se k výbuchu, ale až po ní.
Odstrkala ho ke zdi a přejela mu rukama dolů podél boků k penisu. Jednou rukou jí popadl obě zápěstí a zvedl jí je nad hlavu, pak se s ní otočil a přitlačil ji na zeď.
Znovu ji políbil. Člověče, byla sexy a smyslná, všechno dohromady.
Pomalu poklekl, škádlil jazykem hladkou kůži. Zastavil se a otálel na jejích ňadrech, hodujíc, dokud ho její výkřiky téměř nezničily. Nathan jí stáhl kalhoty, dokud se jí nezastavily na stehnech.
Políbil proužek hedvábných kalhotek, zastiňujíc jeho cíl, pak jí vsunul prst mezi nohy a jemně přejel přes napjatou látku.
Zachvěla se a sevřela mu ramena.
Nathane!
Přejel prstem pod každé straně jemného prádla a pomalu ho svlékl dolů, spolu s jejími kalhotami až na zem, ji od nich osvobodil. Cestou líbal nádherně tvarované nohy. Hladíc ji rukou po vnitřní straně nohy, se vrátil k jejímu středu, ponořil se do tepla a jemně dráždil záhyby.
Její vysoký nářek otřásl místností, hrozíc, že roztříští jeho slábnoucí disciplínu.
Roztáhla nohy ještě víc, což mu umožnilo přístup do ráje.
Hladil delikátní místečko. Její chraplavý dech a napjaté výkřiky ho nutily ještě víc ji potěšit. Na příliš dlouhou minutu se napjala, snažila se dostat za okraj, a pak se přes něj přehoupla se silnými záchvěvy. Její jemný výkřik vítězství se rozléhal po temné místnosti.
Nathan ji podepíral, když vstal, pak ji vzal pod paží a zvedl.
V jejím pohledu pod těžkými víčky hořela vášeň. Její nohy se mu ovinuly kolem pasu a musel si skousnout ret, jak potřeboval hned se do ní ponořit. Zvedl ji výš, líbal jí bradavky, pak zakroužil svým jazykem kolem dokola. Svíjela se a silněji se třela proti němu.
„Teď… chci tě cítit. Teď.
Nathan přejel jazykem po smyslné pěšince mezi ňadry, pak nahoru k bradě a oušku a pomalu ji spouštěl, tlačíc hlavičku své erekce dovnitř ní. Každý sval v jeho těle se chvěl pod nátlakem očekávání, napjatý v předtuše okamžiku, kdy ho obklopí její teplo.
Terriny nehty se mu zaryly do ramenou. Její tělo se pevně prohnulo, prsa se mu přitiskla k hrudi.
Když se Nathan vtlačil až na doraz, zalapala po dechu. Zasténal a chvíli držel, snažíc se udržet dostatek krve v hlavě, aby zůstal ve vzpřímené poloze. Žádné z jeho minulých úsilí nevyvolalo tak poctivou odpověď ženy v jeho náručí.
Líbat ji přivádělo jeho fantazie na novou úroveň.
Dohlížet nad ní bylo naplněno potěšením i muky.
Milování s ní bylo mimo jeho představivost. A to se považoval za docela kreativního myslitele.
Terri se pohybovala nahoru a dolů, dožadujíc se více.
Si piš, že Nathan ji v této chvíli neříkal ne, spíš to bylo něco jako ještě ne.
Naklonil se k ní, přitlačil jí záda o zeď. Prsty pohladil kamínkové konečky bradavek a její nehty se do něj zatnuly jako o život. Zhoupnul boky dopředu, vnořil se hlouběji a povytáhl, nutíc ji kňučet. Hrál si palcem s bradavkou, jemně trápil dychtivý hrbolek, pak mezi nimi přejel s druhou rukou.
Tlak v jeho rozkroku hrozil každou chvíli vybuchnout, ale on nemilosrdně bojoval s nutkáním. Tentokrát bude jízda delší. Nořil se hlouběji, hlouběji, pak rychleji.
Pojď, baby, vyzýval ji a miloval její reakci.
Potřeba jeho vlastního uvolnění v něm vířila, nebezpečně blízko dosažení. Prohrábl ji prsty kadeře a pohrával si s mokrým teplem, které objevil.
Její nohy mu sevřely záda a prohnula se dozadu, popadajíc další jízdu na extázi. Když se narovnala zpátky, Nathan jí uchopil zadeček oběma rukama a tvrdě se zatlačil až po kořen.
Jeho ovládání prasklo, křeče mu vyrazily z centra, rozpumpovaly svaly. Nevěděl, kdy skončilo chvění, jen to, že v jednu chvíli ztratil kontakt s realitou a v další ji tiskl k sobě a líbal na čelo, zatímco popadali dech.
Projela jím cizí myšlenka, osvobozující jeho duši ze žaláře, dříve, než ji mohlo zablokovat jeho svědomí.
Chtěl, tuto ženu, dnes, zítra navždy.
Terri ho políbila na hruď. Nathan chutnal slaně a mužně. Jejich milování naplnilo ovzduší.
Přitiskla se k němu, když ji nesl přes celou místnost, pak ji spustil na postel a ona se dívala, jak odchází. Zamířil do koupelny. Na tomhle zničujícím těle není gram tuku.
Už poprvé, když ho cítila ve tmě, zjistila, že je tělocvičná krysa. Jenom netušila, že to bylo ve vězení.
Vrátil se s vlhkým hadříkem a ona ho nechala, ať ji očistí, pak vlezl do postele a objal ji kolem ramen. Přitáhl si ji k sobě a ochranitelsky kolem ní ovinul tělo.
Nathan ji už zachránil víc než jednou, ale tentokrát to bylo ze spárů zoufalství. Nebylo to tím, že by nevěděla, co chce. Nebo že není typ na vdavky.
Terri konečně viděla pravdu. Nikdy nechtěla riskovat starání o jedinou osobu tak, jak se starala o Nathana a nikdy nepotkala muže, o kterého by se bála, že ho ztratí. Ale nechtěla přemýšlet o tom, že ho ztratí teď, když ho právě našla. Neočekávaná spokojenost se usadila v jejím srdci, zahřívala jí duši.
Co s Nathanem? Byl by ochot bojovat za svou svobodu a zůstat? Věřil, že nemá žádnou šanci na život. Získala jeho důvěru, ale mohla by získat jeho srdce?
Záře začala tmavnout.
Nejistota odstrčila její spokojenost stranou. Řekla mu, že nehledá závazek, což bylo jednodušší. Ale něco se změnilo a teď se ho nechtěla vzdát, bez ohledu na vše.
Políbil jí vlasy. Jsi tiše, jen když přemýšlíš. Co se děje?
Zhluboka se nadechla a dostrkala spokojenost zpátky, aby zápasila s jejími pochybnostmi. Ty, doufám. Štípnul její zadeček a ona se ušklíbla.
Jestli měla s ním jen dnešek, chtěla toho co nejvíce, a přijme jeho rozhodnutí, když přijde čas, až se opravdu rozhodne odejít. Ale to neznamená, že se nemohla pokusit změnit jeho názor. Nathan věnoval svůj život své rodině, obětoval se kvůli tomu, co vyžadovala. Příliš se o něj zajímala, aby byla další osobou, pro kterou by se musel obětovat.
Neočekávala od něj víc, než jí mohl dát.
Jestli kvůli tomuhle bude mít zlomené srdce, nemůže vinit Nathana.
Převalil ji na záda a políbil. V tomto kole převzal kontrolu. Políbil ji láskyplně, s vážným úmyslem, způsobem, jakým by měl muž líbat ženu. Přejela mu rukou po hrudi a dotkla se jizvy, která se zahojila sotva nedávno. Musela být z vězení. Terri zvedla hlavu a políbila ji. Kdyby jen mohla sejmout tak snadno jeho další rány.
Jeho prsty jemně sklouzly po noze, pak se zastavily na ošklivé jizvě zevnitř pravé nohy. Bolí to?
Teď ne.
Tentokrát to bude mnohem pomalejší, řekl a jemně okusoval její kůži.
Stejně jako zpomalilo mé srdce.
Tvé srdce snese všechno.
Rozhodně v to doufala. Ať tak či onak, měla v úmyslu tlačit své srdce, a taky jeho, až na hranici.

9 komentářů:

 1. Moc díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za překlad ! ! !

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za překlad! :-) ;-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 4. Mockrát děkuji za překlad, už s těším na pokračování. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat