pátek 17. ledna 2014

Styxx - 30. říjen 9533 př. n. l.
„Řekl nebo udělal jsi své sestře něco?“
Styxxovi chvíli trvalo, než mu otcova slova začala dávat smysl. Od svého návratu ji viděl jen jednou. Zeptala se ho na Acherona a on odmítl říct jediné slovíčko, které by mělo co do činění s Atlantidou. Nazvala ho sobcem, udeřila ho a odešla.
Zamrkal, vzhlédl os své snídaně a zavrtěl hlavou. „Ne, otče. Proč?“
„Odjela navštívit mou sestru do Atén. Vím, že cestuje, kdykoliv si zamane, ale tohle mi připadá náhlejší než obvykle.“
Styxx si promnul čelo, jelikož se mu točila hlava. I když měl díky Estestovým bylinkám myšlení zamžené, odstraňovaly bolest a hlasy. Ale tenhle malý klid znamenal opožděné reakce.
„Ryssa se mnou o takových věcech nemluví. Možná by ses měl zeptat raději matky.“
„Rozzuří se, kdykoliv se k ní přiblížím.“
Ale nikdy se ti nepokusila probodnout srdce.
„Tak to jsem v koncích, otče. Nikdy jsem nedokázal pochopit Ryssiny myšlenkové pochody.“
„Zajímalo by mě, jestli to nemá co do činění s její služebnou...“
„Její služebnou?“

„Tu, kterou jsi oplodnil. Ryssa má špatnou náladu od té doby, co to ta uličnice přiznala. Okamžitě ji propustila.“
„Já jsem ne -“
Otec zvedl ruku, aby ho umlčel. „Postaral jsem se o to. Nedělej si s tím starosti.“
Kdyby byl střízlivý, nejspíš by si je dělal, ale takhle... no jak myslí.
Otec od něj odešel.
„Stejně jsem s ní nespal,“ zamumlal a sáhl po poháru s vínem. Nikdy se žádné ženy nedotknul a pochyboval, že to kdy udělá.
Dokonce ani své manželky.
To poslední co chtěl, bylo riskovat, že někdo uvidí slova v jeho slabinách. Kdyby to spatřila nějaká žena, rozběhla by se a řekla to úplně každému, protože to tak prostě dělávají. Nepotkal ještě žádnou takovou, která by byla schopná udržet tajemství, které by nebylo její vlastní.
A muži?
Raději by zemřel, než aby to dělal znovu. Takže to byl on, skvěle vycvičený tsoulus, který žije v celibátu. Rozesmál by se, kdyby mu z celé té záležitosti nebylo zle.
Estes mu vzal mnohem víc než jen jeho panictví a nevinnost... víc než jeho malého bratříčka – oloupil Styxxe o kus jeho duše a celou jeho budoucnost.
Jak by mohl ještě někdy někomu věřit?
Všechny jeho sny ohledně nalezení ženy, která by ho mohla milovat... zmizely stejně rychle, jako když ho Estes poprvé zdrogoval.
Nenáviděl by svého strýce, kdyby pro to měl nějaký prostor. Ale sám sebe nenáviděl natolik, že mu pro nikoho jiného nezbývala energie.
K čertu s tím, zavrčel tiše, když sáhl po váčku a vytáhl z něj další byliny. Měl jich pořád méně. Později se bude muset vypravit do města a poohlédnout se po někom, kdo je prodává.
Ale pro teď…
Ostře vtáhl dech, když se jím prohnala náhlá bolest, a položil si ruku do slabin, kde jej občas bolelo jeho označení. Ve chvíli, kdy se jeho prsty náhodou dotkly penisu, ucukl.
Nemůžu už teď ani masturbovat. Protože pokaždé když se sám sebe při koupeli nebo při močení dotknul, vzpomněl si jak ho Estes držel, zatímco byly jejich ruce propletené...
Zašklebil se odporem, popadl zbytek bylin a hodil je do poháru. „Jen chci na všechno zapomenout.“
Vypil celý obsah poháru a nahlas zaklel. Proč, když měl Estes schopnost to všechno odstranit, jej nechal strýc odejít se vzpomínkami na těch devět dnů, které s ním strávil v lesích?
Protože je to zatraceně sadistický zkurvysyn.

A Styxx je jeho oblíbená děvka. 

18 komentářů:

 1. Je to cim dal horší :-( rozmyslela jsem se jestli mam cist dal ale bohuzel to nevydrzim. A porad cekam na další dil jestli tam nahodou nebude neco pekneho :-( dekuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to tak překládám, pořád čekám na to samé co ty, ale bohužel kde nic tu nic :-(. Abych tedy řekla pravdu, tahle kniha od Sherrilyn se mi příliš nelíbí- myslím, že celou tu část v minulosti klidně mohla zkrátit na polovinu a vyhnout se všem těm děsným detailům, u Acherona to taky tak moc nerozebírala :-!. Monika

   Vymazat
  2. Vsak vydrzte, devcata, uz brzo by tam mela byt Beth poprve... Pak je to o neco lepsi. Ty jejich spolecne chvilky zboznuju - byla to jedina vec, co me drzela nad vodou a diky ktere jsem prekousla minulost

   Vymazat
 2. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za překlad ! ! !

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Já taky doufám, že už se to konečně obrátí k lepšímu, obzvlášť se těším na tu část ze současnosti, věřím, že bude sranda sledovat, jak si Styxx poradí s moderními vymoženostmi. Jinak já jsem na tom podobně jako u Acherona- tam se mi ta starověká část taky vůbec nelíbila, na můj vkus je to až moc brutální, každopádně díky za překlad, už se těším na další díl

  OdpovědětVymazat
 7. Na jednej strane som zvedavá takže si každú kapitolu prečítam aj keď je hnusná ale už sa nemôžem dočkať kapitól zo súčasnosti a ako obnovia bratský vzťah s Acheronom

  OdpovědětVymazat
 8. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 11. Dakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 12. Dakujem za preklad momo:)

  OdpovědětVymazat
 13. Táto kapitolka konečne nebola taká hrozná, ale predpokladám, že toho hrozného ešte bude dosť.
  Sherrilyn má naozaj veľkú predstavivosť, to jej treba uznať, ale v tejto knihe to je fakt brutál... :(
  Avšak, aj tak sa teším (s hrôzou čakám), čo bude ďalej.
  Moc krát ďakujem za skvelý preklad.

  OdpovědětVymazat
 14. Vdaka za skvely preklad

  OdpovědětVymazat