sobota 22. února 2014

Jaden
"Mohl bych si z vás dělat prdel, ale proč bych měl mít za všechno zásluhy?"

Jaden je přinejmenším krvežíznivý. Je také vášnivý přeživší tak jako nikdo. Skutečnost je ale taková, že vždy dostane to, co chce. Od doby kdy se jeho cesty zkřížili s Ashem a Savitarem, nikdy nebyl nijak příjemný. Není Chthonian a odmítá odpovídat na jakékoliv otázky ohledně jeho osoby. Vždy jednou za čas zmizí na několik století, ale jakmile se objeví, neznamená to pro svět nic dobrého. Nikdo se není jistý o rozsahu jeho schopností a nikdo neví, zda má nějakou slabost. Ale jedna věc nikomu neunikne, a to jsou zvláštní stopy po drápech na jeho krku. A také, že je rychlejší než Gallu.
Jedno ale víme jistě, je to predátor. Někteří, jako třeba Savitar, věří, že je prvním predátorem, který byl stvořen. Vezme si, co chce, a můžete si být jisti, že utrpení je malé slovo pro život s ním.
Jaden je nyní zotročen Noirem a Azurou a musí jim sloužit, dokud se nerozhodne s tím skoncovat.
Nejhorší na to je, že je může každou chvíli zabít, ale jak on říká, teď se mu to nehodí. A tak žije pro den, kdy se osvobodí a pak se bude platit i s úroky.

Celé jméno: Jaden
Přezdívka: Al-Baraka
Výslovnost: Jay-din
Má série: Dark-Hunter série
Označení: Něco nesmrtelného
Práce: Vyjednávatel Démonů
Barva vlasů: Tmavá
Barva očí: Jedno zelené jedno hnědé
Postava: Svalnatá
Rodiče: ?
Nejlepší přítel: Seth
Nejhorší nepřítel: Noir
Kratochvíle: Nutit démony plakat
Mazlíček: Můj důvtip
Ostatní fakta: - Jaden se chce osvobodit tou nejhorší možnou cestou. Ale jediná taková možnost je obětovat se a to on odmítá.
- "Už jsem vám někdy řekl, jak moc nesnáším ty zasraný stromy?"

FAQ:

Jaká je dohoda mezi Jaredem a Jadenem? Co pro sebe znamenají?

Oh, kéž na to mohla odpovědět, ale…
Nakonec, jejich vztah, až už je jakýkoliv, bude odhalen. Pro tuto chvíli, by z toho neměli moc velkou radost, kdybych se o to s vámi podělila. A jediná věc, kterou určitě nechcete, je udělat si Jadena nepřítele. Takže, omlouvám se.

Bude mít Jaden svou vlastní knihu?

Doufám, že ano. Konec konců, on musí spolupracovat a on není vždy týmový hráč. Co to říkám? On není nikdy týmový hráč. Ale…já si cestu najdu, ano.Jaden Picture
Perfektní podmínky na přivolání Jadena.
Jaden Picture
Jadenův symbol
1 komentář:

  1. Jaden bude mat knihu?! Ja sa tak tešííím....a tančím oslavný tanček! On je skvelý! Aj Jared! Obaja!

    OdpovědětVymazat