neděle 2. března 2014

Jean-Luc
"Vše co stojí za zabíjení, stojí zabít pořádně."

Jean-Luc se narodil jako syn francouzského námořníka a švadleny. Ve třinácti letech se stal členem francouzského námořnictva stejně jako jeho otec předtím. V šestnácti se rozhodl, že námořnictvo pro něj nemá ten půvab (nesnášel aristokraty a chtěl být kapitánem, nerad totiž poslouchal rozkazy) a tak na Barbadosu skočil z lodi a přihlásil se k pirátské posádce.
Ve věku třiadvaceti let, byl metlou Berberského pobřeží. Pod jménem Jean-Luc St. Noir vklínil strach do všech srdcí obchodních i námořních kapitánů, kteří nazývali Le Mort Noir (černá smrt).
Zemřel, když byl zrazen svým nejvyšším velícím důstojníkem, který chtěl nejenom jeho život, ale i život celé jeho posádky. Jean-Luc zůstal v boji proti Španělům, kteří je přepadli na břehu, zatímco jeho muži uprchli do bezpečí jejich lodi. Pro loajalitu ke svým mužům, pro ochotu za ně zemřít, se z něho stala legenda pro všechny piráty a standardem, podle kterého se srovnávali jiní kapitáni. V jisté době, byl jmenován svatým patronem všech pirátů. A říká se, že kdykoliv je pirát v obležení nebo na pokraji smrti, můžete slyšet jejich volání: "Vysvoboď mě, St. Noire."

Celé jméno: Jean-Luc Tessier
Přezdívka: Jean
Má série: Dark-Hunter série
Označení: Pirátský Temný lovec
Narozen: 12/25/1598
Výška 198 cm
Barva vlasů: Černá

Žádné komentáře:

Okomentovat