úterý 8. dubna 2014

Kroniky o Nickovi 5 - Iluze (Illusion)


Iluze

Překlad: Paulinka
Korektura: Diana

Dávej si pozor na to, co si přeješ…
Mohl bys to získat.

Nick Gautier je unavený ze svého osudu. Nechce být synem démona, který je předurčený ke zkáze světa. Ani nechce potkat dalšího démona či jinou nadpřirozenou bytost, která by ho chtěla zabít či zotročit. Prostě chce být znovu normální a mít normální problémy jako každý jiný.

Ale normálnost není tak skvělá, jak se zdála být. Když je vtažen do alternativní reality, kde se jeho matka provdala za jeho mentora a z jeho nejlepšího přítele, Atlantského boha, se stal lidský podivín, začne chápat, že život není bez bolesti a každý člověk má ve vesmíru své místo… dokonce i nenáviděný syn démona.

Nejvíc však vidí to, že jeho schopnosti nejsou prokletím, jak si myslel, a že svět potřebuje šampióna, zvláště toho, od kterého jeho nepřátelé nečekají, že povstane, aby bránil ty, které měl zničit.

6 komentářů:

 1. a nie je toho o Nickovi dáko veľa už by konečne mohol vyriešiť svoje problémy ako dospelý a hotovo, zdá sa mi že sa to nejako ťahá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jsem slysela, tak Sherri o nem planuje psat jeste hodne dilu

   Vymazat
  2. ja som sa na jej strankach docitala ze planuje o Nickovi napisat 14 knih, takze este nie sme ani v polovici :-) aspon bude co citat. Jeho pribeh bude pisat kym sa to nestretne s Night Pleasures a potom ze dostane jednu knihu v DH series

   Vymazat
  3. pre boha to nemyslíte vážne a to akože o čom chce toľko písať? veť to je hrozné, to budem mať 50 rokov a ešte stále nebude koniec, nezistím či Nick skončí tak ako všetci - šťastný so svojou vyvolenou až na večnosť.a či sa uzmieri s Ashom

   Vymazat
 2. Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konečně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupí!!! Hurá!!!! Díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky holky!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Taky to kluk nemá lehké. Bylo by fajn, kdyby se usmířil s Ashem. No musíme držet pěsti. Díky :-)

  OdpovědětVymazat