pátek 13. června 2014

Styxx - 10. listopad 9532 př. n. l.Bethany se chichotala, zatímco jí Hector sázel polibky na bříško a postupoval dolů, dokud se jí nezmocnil ústy. Nadzvedla boky a zabořila mu ruce do jeho jemných vlasů, zatímco si s ní jeho jazyk pohrával, dokud nebyla úplně bez dechu. Během několika minut její tělo zasáhla vlna čiré blaženosti. Křičela v extázi, zatímco ji dál laskal, dokud nebyla opilá jeho mistrovskými doteky.
Nikdo nemá takový jazyk jako on...

Ani tělo.
Pomalu a metodicky postupoval polibky vzhůru po jejím těle. Dával si načas, laskal její ňadra, než se zmocnil jejích úst. Cítila špičku jeho erekce, která se k ní tiskla a žádala o povolení vstoupit.
Zavrtěla boky, protože ho zoufale chtěla zase cítit v sobě. Prohloubil polibek, propletl si prsty s jejími a pak jí vyhověl, vklouzl dovnitř. Vydechla potěšením, přiložila své volné ruce tam, kde byli spojeni, takže mohla cítit jeho penis, zatímco vyrážel proti jejím bokům.
Styxx se prudce nadechl, když na sobě ucítil její ruce. Jeho sladká Bethany ho vzala pryč od nočních můr, na které nemohl zapomenout. Od Apollova hrůzného útoku. „Miluju, když tohle děláš.“
Usmála se a políbila ho.
Měl jít domů už před několika dny. Místo toho byl ale zalezlý s Bethany v malé ubytovně na okraji města, kde nikdo nevěděl, kdo on je. Vlastně vůbec neměl chuť odtud odcházet.
Odcházet od ní.
Zvedla boky, takže do ní vklouzl ještě hlouběji. „Nemůžu uvěřit tomu, jak moc jsi pořád nenasytný.“
„Nikdy nemám dost, když jsi poblíž, akribosi.“ Lehce jí kousl do rtů, když mu jimi přejížděla po rtech.
Hluboce zasténala.
Styxx jí zabořil tvář do krku a zrychlil své pohyby. Ze zkušenosti věděl, že když vydá tenhle zvuk a ovine kolem něj paže pevněji, je na pokraji orgasmu.
O chvíli později mu uši naplnil její sladký křik. Kolébal boky proti jejím, prodlužoval její vyvrcholení, dokud se nerozesmála a vášnivě ho nepolíbila.
Její rty byly tím jediným, co potřeboval k tomu, aby se propadl do extáze. Zavrčel, zanořil se do ní hluboko a přitiskl ji k sobě. Zvláštní, že mír dokáže najít pouze s ní. Zbytek světa by mohl shořet a jemu by to bylo úplně jedno. Nezajímalo by ho to, dokud by na tváři cítil její dlaně.
Měl pocit, jako by ji vždycky znal. Jako by se narodil jen proto, aby ji miloval každou částí sebe sama.
Spokojeně si povzdechla. „Och, co jsi mi to udělal, můj sladký princi.“
Jeho srdce při té něžňůstce poskočilo. „Přál bych si, abys mi tak neříkala.“
Zamračila se. „Proč?“
Příliš mnoho lidí ten titul používalo proto, aby ho zesměšnili. A teď... slyšel Apollův odporný hlas, který mu ho šeptal do ucha. Naskočila mu z toho husí kůže.
Byl vážně vděčný, že Bethany nemůže vidět ten „úžasný“ suvenýr, který na něm ten bastard nechal. Symbol slunce mezi jeho lopatkami, který dával na vědomí každému, kdo by ho spatřil, že ho sluneční bůh znásilnil. Pokaždé když na to pomyslel, chtěl řvát a zabořit svůj meč do žaludku toho parchanta.
„Nejsem princ, Beth. Jsem jen muž.“
„Ale pro mě jsi mnohem víc než jen to.“
Zavřel oči a vychutnával si ta slova spolu s pocitem, který mu přinášely její dlaně klouzající po jeho zpocených zádech. „Tvůj otec tě kvůli tvé nepřítomnosti s největší pravděpodobností zabije.“
„Jsem si jistý, že ten tvůj z toho taky nebude nadšený.“
„Ne... to nebude.“ Oždiboval zuby její ušní lalůček. „Přál bych si, abys se mnou utekla, Beth. Dal bych ti, o co by sis řekla.“
„Ale ty nemůžeš utéct od svých povinností a problémů. Vždycky půjdou za tebou.“
 „Nebudou moct.“
„Prosím, Hectore, nenič tenhle týden tím, že po mě budeš žádat něco, co ti nemůžu dát.“
Zaskřípal zuby nad bolestí uvnitř své hrudi, kterou ucítil kdykoliv pomyslel na to, že ji opustí a vrátí se k životu, který nenávidí každičkým úderem svého srdce. „Dobrá. Už tě tím nebudu obtěžovat.“
Někdo zabušil na dveře. „Princ se vrátil!“ Běželi chodbou, mlátili na dveře a všem to oznamovali.
Styxx se zamračil a pak zavrčel, když si uvědomil, že to znamená, že se domů vrátila jeho armáda.
Ne on.
Bethany mu přejela ukazováčkem po obočí. „Měl bys pochodovat s nimi, abys přijal pocty.“
Jo, to by měl. Jeho otec bude zuřit, jestli se dozví, že Styxx nebyl s ostatními. „Budu tě muset opustit, abych to udělal. Opravdu to tak chceš?“
Hravě ho kousla do rtu. „Ne. Raději bych tě měla tam, kde se právě teď nacházíš.“
„I já bych tam byl raději.“

Ale čekal na něj smradlavý Tartarus, kterému platil pokaždé, když od ní odešel...

12 komentářů:

 1. Parádní kapitola, díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji mnohokrát za překlad a korekci ! ! !

  OdpovědětVymazat
 3. vďaka za kapitolku :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vďaka za preklad.

  OdpovědětVymazat
 5. díky za překlad a korekci, jste Božííí :-)

  OdpovědětVymazat
 6. tuším, že Bethany zjistí kdo je Hector až současnosti. Mám správné tušení?

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. Dakujem za uzasny preklad

  OdpovědětVymazat