pátek 12. září 2014

Žádosti na email

Takže - poslední dobou se objevilo dost stížností, že vám knihy nechodí dostatečně rychle. To je pravda. Nicméně, tady máte vysvětleno, proč se nikomu z nás ty emaily pro vás nechtějí řešit.

1. CHOVEJTE SE SLUŠNĚ - my nejsme sluhové, co jsou nuceni vám cokoliv posílat. Děláme to z vlastní vůle a maily, kde po nás štěkáte, nás opravdu nezajímají. 

2. ZJISTĚTE SI, CO JE PŘELOŽENO, NEŽ SI O TO ZAŽÁDÁTE - maily typu "Pokud mate už přeloženeho i Styxxe tak toho taky." - nechodíte snad na blog? Tohle jsou věci, co si máte zjistit sami. Ani nejsme telepati, abychom vám rozesílaly knihy, aniž byste nám napsali, co přesně chcete (aneb mail typu "pošlete mi všechno") 

3. Pokud žádáte o anglické originály, tak proboha alespoň ve chvíli, kdy už vyšly (a ani my nemáme v zadku vrtuli, takže obvykle ty knihy opravdu NEMÁME v den, kdy vyjdou).


Těm, kteří píšou své žádosti slušně a vždy pěkně přehledně tímto děkuji, že jste tak ohleduplní a nepřiděláváte nám zbytečně práci (sice to píšu všechno množně, ale o maily se momentálně stará hlavně Anji, čímž bych jí také ráda poděkovala, že na to vůbec má trpělivost, protože já ji většinou po tak 5ti mailech ztrácím).

5 komentářů:

  1. Niektorí ľudia sú proste neuveriteľní :) :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já jsem si žádalo o Styxxe v originále a do druhého dne jsem ho měla na mailu. Takže tímto vám holky ještě jednou moc děkuju, a doufám že se objeví co nejméně šťouralů. :)

    OdpovědětVymazat