středa 19. listopadu 2014

Info k e-mailu

Ahoj,

posledních 14 dní nějak blbne yahoo. Buď se mi maily nenačtou a nebo zas nejdou odeslat. Takže prosím o trpělivost a blbé připomínky v e-mailech si nechte. Nezajímají mě a když mě naserete  naštvete, tak vám už nepošlu nic. (Mám na mysli lidi co v e-mailu s žádostí pindaj).

Momentálně to zas nejde, takže pokud budu mít večer náladu na ten podělanej e-mail, tak to zkusím znovu. Vím jen, že tam je 11 žádostí. Takže díky za trpělivost.

Anji

4 komentáře:

 1. Nadezda: Anji, hlavne trpelivost a pokud ne kladivo pujcim :):):)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já moc trpělivá nejsem, takže... za chvili asi budu plešata :D

   Vymazat
 2. Markykucerka-Havlová: Luxusní webík :-) Anji, chápu :-) s trpělivostí je to jako s máslem, proč ho patlat na chleba..... spadne ti na zem a kdo to má uklízet :-) nenech se vyprovokovat, škoda kadeří.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, Anji, ja by som sa chcela spýtať či by i tu nešlo zaviesť niečo podobné ako na spríbuznených fórach, niečo ako zriadenie skupinky pravidelných odberateľov, ktorých adresy by si si zaradila do mailu a vždy keď sa niečo objaví doprekladané, tak to poslať všetkým prihlaseným jedným vrzom. Určite by ti to ušetrilo kopu práce :-) a mne strach, že niečo premeškám :-D
  Takisto to dať do infa nech to každý vidí :-) Snáď by to pomohlo, aby si nezostala plešatá a mňa potešilo...
  Alebo to tak už je a len ja o tom neviem :-( ?

  OdpovědětVymazat