neděle 29. března 2015

1. Sword of Darkness - Meč temnoty Comic Book

MEČ TEMNOTY

(Vládci Avalonu 1)


Místo: Camelot, Joyous Garde
V nejtemnějším lese…
Vyděšené a opuštěné dítě se stalo nejsilnějším a nejobávanějším mužem na světě. Nemilosrdný a nespoutaný Kerrigan již dávno přestal být člověkem a proměnil se v něco úplně jiného.
V srdci Londýna…
Skromná rolnice, Serena sní o tom, že se stane svou vlastní paní. Vše, po čem touží, je opustit svou dřinu a bídu. Ale nikdy neočekávala, že v útěku před svou budoucností střetne svůj vlastní osud.
Jejich světy se navždy změní…
Kerriganův cíl je jednoduchý: Výměna za rukojmí nebo zabije Serenu, kterou si nárokuje Artuš u kulatého stolu. Ale není to tak jednoduché, protože je jeden člověk, který se ho vůbec nebojí, žena, jejíž jiskry upřímnosti v něm probouzejí někoho úplně cizího. Ale v jeho říši podsvětí je laskavost slabostí a král, který ukrývá nějaký druh soucitu, ztratí svůj trůn.
Po mnoha staletí, Kerrigan žil sám ve stínu až do dne, když odvaha jedné ženy ho přinutila vyjít na světlo, které je buď oba spasí, nebo v ní oba naleznou svou smrt.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/kerrigan.jpg
Kerrigan

Temnější než hřích, se Kerrigan narodil jako syn bezejmenné prostitutky. A strávil celé své dětství opomíjený a hladový. Jako hoch přežil jen tím, že kradl a tak tomu bylo až do osudného dne, kdy byl zahnán do strašidelného lesa. Tam jeho přítomnost zachytila Morgana le Fey, která ho přivedla na Kamelot a následně jej korunovala Pendragonem.
Teď neslouží nikomu jinému, než sobě. Chladný a nemilosrdný, je jeho jediným cílem ovládnutí světa lidí. Ale někdy se, i ty nejlepší plány zhroutí. V případě Kerrigan, jeho trn spočíval v nenápadném balíčku malé venkovanky, která v rukou drží osud celého světa.
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/seren.jpg
Serena
Skromná venkovanka, Serena sní o tom, že se stane svou vlastní paní. Všechno, co chce je opustit svou dřinu a bídu. Ale nikdy nečekala, že útěkem od svého údělu, nalezne svůj osud.

1 komentář: