neděle 29. března 2015

2. Knight of Darkness - Rytíř temnoty Comic Book

RYTÍŘ TEMNOTY

(Vládci Avalonu 2)

Mnoho staletí jsem vrahem nechvalně známého Merlina, i když žena, která mě porodila, sedí po pravici našeho nepřítele, Morgeny Le Fey. Teď se má matka s Morganou rozhodly, že mám zaujmout své místo na jejich straně.
Za normálních okolností bych neměl problém říct jim ne, a to i přes to, že si dobří hoši myslí, že jsem ještě horší, než démoni, proti kterým bojují. Hmm, možná mají pravdu. Musím přiznat, že si vážně užívám mrzačení těch, kdo se mi dostanou do cesty.
Bylo to jednoduché, dokud mě matka nepostavila před prostou volbu: Mám se připojit k Morganině Kruhu Zatracených nebo sledovat, jak umírá nevinná žena. Jsem pro záchranu nevinných, ale Merewyn…
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/varian-145x145.jpg
Varian
Jako syn Morgeniny druhého nejvyššího velitele, Narishky a padlého rytíře kulatého stolu, Lancelota, Varian nikdy nikam nepatřil. Jeho matka ho vyhnala ze světa Víl, zatímco jeho otec ho nenáviděl celý ten čas, který strávil na Kamelotu. Tajemný, mocný a smrtící, zaujal své místo jako temný, obrněný vrah Avalonu.
Když je jeden z rytířů Grálu zavražděn jeho matkou, ocitne se v boji za ty, kteří se bojí…
http://www.sherrilynkenyon.com/wp-content/uploads/2011/06/merewyn-145x145.jpg
Merewyn

Jako jedna z nejkrásnějších žen v jejím království, Merewyn vyměnila svou krásu za útěk z manželství bez lásky. Netušila, že její dohoda bude trvalá. Po celá staletí byla vězněna jako čarodějnice a nucena sloužit Morganě a její radě. Ale tentokrát se objeví ještě starší nepřítel, aby jí nabídl novou dohodu…

1 komentář: