neděle 26. července 2015

Dračí prokletí (Temní lovci 25, Lordi z Avalonu 4)

 Dračí prokletí

 Temní lovci 25
Lordi z Avalonu 4


Ze všech tajemných strávníků, kteří nazývají Útočiště svým domovem, není nikdo více nespolečenský či odtažitý než Maxis Drako. Ale co se divit, je těžké splynout s moderním světem, když rozpětí vašich křídel je padesát stop.

Před mnoha staletími byl proklet nepřítelem, který přísahal, že spatří jeho pád. Nepřítelem, který mu vzal úplně vše a zanechal ho věčnost v ústraní.

Ale Osud je děvka se špatným smyslem pro humor. A když se objeví staří nepřátelé a ohrožují jeho manželku, o které si myslel, že zemřela již před staletími, vrátí se zpět s pomstou. Moderní den New Orleansu se stal bitevní polem pro to nejhorší zlo ze všech a jen dva draci budou muset udržet linii, nebo sestoupit dolů, do plamenů.
Maxis
 „Šel jsem do války, abych se vyučil pro své manželství.“

Max je strohý samotář. Jeden z mála Katagariánských draků, který si svůj domov udělal v podkroví Peltierova domu, v New Orleans. Moc často se s ostatními nestýká, ale má zvláštní schopnosti, které čas od času přijdou vhod. Nemilosrdný a bezcitný, dává předost samotě a mluví jen s některými – Aimee Peltierová je jedna z těch mála.
Nikdo nic neví o jeho minulosti a tak to má rád. Přesto se věří, že byl v bitvě zraněn tak těžce, že již nemůže létat. Nikdo z nich však nebyl schopen dostat z něj pravdu. Na druhé straně, poslední osobu, která se ho na tuto otázku zeptala, snědl, a od té doby už nikdo jiný neměl dost odvahy na to, aby to zkusil znova.Seraphina
„Omlouvám se.  Moje chování bylo přes čáru… Abych pravdu řekla, neměla jsem absolutně žádný problém s tím koněm, když kolem mě projížděl.“

Jedna z posledních svého druhu, Sera pohřbila každého, koho kdy milovala.  Ztratila víru ve vše, kromě v ochotu ostatních podříznout jí krk, když někdy poleví ve své ostražitosti. Dračice s mnoha tajemstvími, přežila staletí jen díky vlastní lsti a díky svým bojovým dovednostem. Pokud padne, bude tomu tak v plamenech, kdy sebou vezme i své nepřátelé.

17 komentářů:

 1. už se mooooc těším, míša

  OdpovědětVymazat
 2. nemuzu se dockat!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Parada. Tesim sa. GabiM

  OdpovědětVymazat
 4. Super, už se nemůžu dočkat :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Už sa nemôžem dočkať :D aspoň budem mať čo čítať :D keďže mám celú sériu prečítanú :D

  OdpovědětVymazat
 6. Super ! ! ! Hrozně moc se těším na překlad ! ! ! Jste zlatíčka ! ! !

  OdpovědětVymazat
 7. Tak moc už se těším na překlad....moc obdivuji že si s tím dáte takovou práci :)

  OdpovědětVymazat
 8. veľmi sa teším :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj uz tato kniha je?? Pokud ano mohla by mi byt zaslana na storova1@seznam.cz prosim??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byla, tak je u ni v soupisu knih napsano prelozeno. Kdyby ses podivala na hlavni stranku blogu, tak jasne vidis, ze se teprve zacala prekladat tento tyden.

   Vymazat
 10. Omlouvam se spatne jsem se vyjadrila.chtela jsem ji v anglictine a nenapsala to

  OdpovědětVymazat
 11. Ahojte dievčatá, môžem sa opýtať koľko má táto kniha kapitol? Ďakujem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj - promin za pozdnejsi odpoved, nicmene... jestli si spravne pamatuju, tak je to neco kolem 20 :)

   Vymazat