čtvrtek 12. listopadu 2015

Zrozen z Legendy (Liga 9)Zrozen z Legedy

Liga 9

vyjde 21. 6. 2016

V těch nejtemnějších hodinách vesmírné minulosti se rodí legendy a povstávají hrdinové…

Nikdo přesně neví, jak moc jsou lidští, až dokud není otestována jejich odvaha a nedostanou se až do toho nejnižšího kruhu pekla. Teprve tam mají pouze dvě možnosti. Lehnout si a zemřít. Nebo v sobě najít sílu, postavit se na nohy a bojovat vším, co v sobě mají.

Pro ty, kdo četli Zrozen ze Zrady, je Dagger přezdívka, kterou používá manžel Ushary, otec dvojčat, který je na útěku a bojuje o svůj život. Toto je jeho příběh, který nám ukáže, jak se stal členem Tavali i to, co se s ním stalo poté, co skončí Zrozen ze Zrady.

„Je den, kdy berete psychopaty do práce. Proč jinak bych tu byl?“

Loven. Nenáviděn. Zrazen. Dagger Ixur je na útěku a bojuje o svůj život. Jako jeden z nejznámnějších členů královského rodu, je na jeho hlavu vypsána odměna, která zajišťuje, že mu jeho přátelé, dokonce ani rodina, neukáží žádnou milost. Ale on se nehodlá vzdát. Bude bojovat až do hořkého konce. Avšak toto odhodlání bude otestováno, když jen tak tak unikne minulosti, která ho zanechala těžce raněného. A když si myslí, že je na pokraji smrti, s posledním umírajícím dechem zahrání chlapce, který se zrodil z vyhynulé rasy, před těmi, kteří dítě chtěli roztočit pro jeho legendární schopnosti.


Ushara Altaan strávila celý svůj život tím, že nenáviděla šlechtu. Koneckonců, to královská rodina dohnala její druh téměř k zániku. Jako vzácná Andarioňanská FyreBlood přísahala, že zabije jakéhokoliv královského člena, kterého potká. Ale když Dagger zachrání život jejímu synovi, je uvězněna mezi loajalitou ke svému lidu a dluhem, který nikdy nemůže splatit.

Ale ještě horší než to, že se Daggerova rodina stále snaží zavraždit tu její, jsou vrahové Ligy co mu jdou po krku, a kteří se nezastaví před ničím, aby zabili ji i celou její Tavali rodinu. Jediná šance na jejich záchranu je vložit životy do rukou nepřítele, jehož babička byla tou, kdo nařídil vyvraždění Usharinina rodu. Ale jak může Daggerovi věřit, když je to vyhoštěnec, jehož pravé jméno je synonymem pro zradu?"Včela s radostí riskne vlastní život, aby vám způsobila trochu bolesti. S tím se dokážu ztotožnit."

Jako člen národa Gorturnumů, má Dagger na svou hlavu vypsanou odměnu, která je opravdu ohromující. Bez přátel či rodiny, přežil jen díky svému důvtipu, dovednostem a škodolibému sarkasmu, který by měl být registrován jako smrtící zbraň. Není tím, co se zdá, a nikdy by neměl být podceňován. Jen on sám získal důvěru Trajena a přežil zrádnou minulost, která by kohokoliv slabšího zabila.
"Nikdy nechoďte do postele naštvaní. Zůstaňte vzhůru a plánujte pomstu."

Zrozena jako jedna z mimořádně vzácných Andarioňanských Fyreblood z planety Andarie, Ushara s její rodinou štěží unikli očistě, která zdecmovala téměř celý jejich druh. Hrdá členka Tavali, je víceadmírálkou Gorturnumu. Místo, které získala mezi lidmi, co ji adoptovali, bere za posvátné. S přezdívkou Hvězdný Vřískot, je o ní známo, že přiměje i ostřílené vrahy Ligy v hrůze prchat z vyhlídky toho, že by jí měli čelit v bitvě. Nemá žádné slitování a nikdy se netrápí s vězni.

4 komentáře:

  1. jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů už se nemůžu dočkat :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělé ! ! ! Perfektní ! ! !

    OdpovědětVymazat
  3. Vďaka i za anotáciu... :-) prolog by potešil viac :-D ;-D

    OdpovědětVymazat