středa 16. března 2016

Liga - prequel k sérii

V Ichidianském vesmíru nebyl nikdo v bezpečí. Lidé byli vytrhováni ze svých domovů a hromadně vražděni jako oběti nelítostného tyrana, který trval na tom, že se stane jediným vládcem celé říše. Ti, co se mu postavili, společně s jeho armádou, založili alianci zvanou Liga, která spadala pod velení Kvóra.

Kvórum si brzy uvědomilo, že nejlepší způsob, jak zabránit problémům, je podseknout je v kolenou. Tudíž bylo za potřebí samostatné skupiny vojáků, ligy vrahů. Vysoce kvalifikovaní, vysoce oceňovaní, stali se páteří vlády. Ale ani Liga není imunní vůči korupci…

Vítejte ve světě, kde zkorumpovaní vrahové dominují všemu a všem – protože někdy je lék mnohem horší než samotná nemoc. Je to zabít či být zabit. Buď jste lovcem, nebo kořistí.

Ale jsou tu tací, co vás ochrání. Muži a ženy, kteří povstali z ulic a zkrvaveného dětství. Jen musíte rozhodnout, zda jsou lepší než ti, co vás pronásledují… nebo ještě hrozivější.

Sarkastičtí, loajální, vysoce kvalifikovaní a smrtelní, tito muži a ženy jsou novou generací hrdinů. Vědí, jak se smát tváří v tvář šílenství i nebezpečí, a ustojí i to nejhorší, co po nich Liga a další nepřátelé vrhnout.

Ale hlavně, vědí jak bojovat a chránit.

Vítejte v šílenství…*Vezměte prosím na vědomí, že se knihy nemusí číst popořadě. Liga – první generace (Povstání Nemesise) se zaobírá válkou Sentelly a Ligy. Liga – druhá generace (Nemesisův odkaz) se snaží vypořádat s následky této války.*

6 komentářů:

 1. Milujem ligu. Dakujem. GabiM

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé!!! Děkuji za úvod k sérii !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Díky, díky strašně moc. Už se hrozně těším.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji,toto je úžasná serie, ke které se velmi ráda a velmi často vracím :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Dakujem mam rada tuto seriu :)

  OdpovědětVymazat