úterý 29. března 2016

Šepot lží - Kapitola 17 2/2Zobral svoj falošný iPod, vošiel do spálne a hľadal či tam nie je odpočúvacie zariadenie. Čisté. A ... sprcha už zastala.
„Gabrielle,“ zavolal a vykročil ku kúpeľni, aby jej oznámil, že je všetko v poriadku.
Dvere sa rozleteli a ona vybehla nahá, len v uteráku.
„Sú preč?“spýtala sa s tichým výdychom.
„Vzduch je čistý.“
Bol by dokázal udržať od nej ruky preč, keby nevyprskla smiechom a nevrhla sa na neho, vzrušene  šepkajúc: „Dokázali sme to!“

Keď mu dala paže okolo krku, Carlos ju objal.
Uterák sa uvoľnila spadol do kôpky k jej nohám.
Oh, človeče, chcel vidieť, cítiť, pobozkať každý kúsok.
Ona je tabu.
Gabrielle ho pobozkala a on ju nechal asi tridsať sekúnd, kým sa posledný zvyšok kontroly vysypal cez jeho prsty, rýchlejšie, než jemný piesok. Potom prevzal iniciatívu, bozkával mäkké pery, ktoré zničili všetky dôvody, aké jeho mozog vydoloval, aby sa zastavil.
Lúč svetla z pootvorených dverí kúpeľne z ktorej vyšla, pretínal temnú miestnosť.
Gabrielle chutila ako zubná pasta a šťastie.
A každý dotyk jej prstov prezrádzal, že od neho chce oveľa viac ako iba bozk na oslavu ich odvážneho behu.
Vzala jeho tvár do dlaní a vrátila mu bozk s nehou, ktorá ho zasiahla hlboko vo vnútri. Nárokoval si jej ústa znova a znova. Už dlho bol v stave čiastočného vzrušenia a jej úmyselné obtieranie sa o predok jeho džínsov ho tlačil k bodu, keď studená sprcha už neprinesie žiadnyosoh.
Zavrčanie, ktoré vydal, ju malo varovať.
Ich jazyky sa spojili v erotickom kĺzaní.
Potreba mať ju ho uzemnila. Nebola ako akákoľvek iná žena, všetko prežívala vášnivo. Chcel cítiť tú nespútanú vášeň. Zdvihol ju a ona sa k nemu pritúlila. Hanblivá? Dva kroky a hodil ju na posteľ, pripravený na hru.
Zakryla prikrývkousvoje telo, tvárou  sa obrátila k matracu.
Jej náhla zmena opäť nakopla jeho zmysly. Prečo sa skrýva?
Okamih sa rýchlo zmenil z poďme-sa-vyzliecť na nepozeraj-sa-na-mňa a jeho mozog mal šancu vyrovnať krok s jeho telom. Nemohol to urobiť a keby aj mohol, tak nie v tomto svetle, kde mu mohla zbadať na hrudi tetovanie Anguis. Carlos urobil reflexívny krok späť.
Ten pohyb upútal jej pozornosť.„Prosím. Nerob to.“
Úzkosť prenikajúca jej hlasom mu vtrhla do srdca. Čo sa deje? Pomaly sa vrátil k posteli a kľakol si na okraj.
Keď sa posadila, dezilúzia jej naplnila oči.
Carlos nechcel byť dôvodom jej zraneného pohľadu, ale vedel, že to musí byť ním a to ho zabíjalo.
Pritisol dlaň k jej tvári. „V čom je problém?“
Gabrielle mu ovinula ruku okolo zápästia, ale najprv nepovedala nič, len si ustarostene hrýzla peru. Pozrela sa mimo a potom späť na neho. „Myslela som, že možno, myslím, viem, že nie som ... ako iné ženy, ktoré si pravdepodobne mával, nie dokonalých tvarov alebo sexy, ja len ...“
Myslela si, že nemá záujem. Že ju odmieta?
Jeho srdce sa roztrhlo nad možnosťou, že by spôsobil, že táto pozoruhodná žena pochybovala o sebe alebo o svojej príťažlivosti.
Keby sa ho dotkla tam dolu, vedela by pravdu. Ale keby sa ho teraz dotkla, vycúvať od nej by bol test, ktorý pochyboval, že by dokázal zvládnuť.
Ticho na neho hľadela a čakala čo urobí.
Sledoval skľúčenosť v jej tvári a vrstvy jeho odhodlania sa postupne odlupovali. Väčšina žien hrala hry, neochotné odhaliť, čo si úprimne myslia.
Gabrielle pred neho práve položila svoju nahú dušu.
„Viem, že ty nie-,“ zamrmlala, jej pohľad sa v rozpakoch presunul preč.
Jedným prstom k sebe obrátil jej tvár. „Neviem, kde si prišla na nápad, že nie si výnimočná, pretože si.“
„Iste,“spochybnila jeho slová s jemným odfrknutím. „Nemusíš mi klamať.“
„Neklamem.“ odhrnul jej vlasy z tváre.
„Nemyslíš si, že som výnimočná. Dal si to jasne najavo v chate, kde si nemal záujem robiť ... toto ... so mnou.“
Pokrútil hlavou. „Snažil som sa dať ti vedieť, že ťa nevyužijem.“
„To ráno v chate,keď som vyskočila z postele, si na mňa kričal, aby som šla do kúpeľne.“
Bolesť jej prebehla hlasom a tvárou.
Carlos sa hral s jej vlasmi, potom ju pohladil políci. Dúfal, že sa mýli, ale potreboval vedieť, koľko škody urobil. „A ty si si myslela, že sa mi nepáči ako vyzeráš, keď si polonahá a že pre mňa nie si atraktívna?“
„Áno.“
Tichá odpoveď mu nasypala soľ na hrob v jeho srdci. Prešiel jej prstom po brade a dolu po krku, potom zavlnil prstami po jemnej pokožke kľúčnej kosti. Zastavil tesne vedľa jej pŕs.
Zachvela sa.
Stretol sa s jej pohľadom a nemohol pred ňou poprieť pravdu. „Hnal som ťa do kúpeľne, aby som si mohol obliecť nohavice bez toho, aby som si ublížil. Takmer ma zabilo, ako si ma vzrušila.“ Pozerala na neho s otvorenými ústami. „Naozaj?“
„Ako môžeš byť tak inteligentná a zároveň tak tupá?“spýtal sa s úsmevom a potom k nej sklonil ústa. No ona sa odtiahla:„Nemusíš-“
Zarazil ju s rukami na oboch jej lícach. „Správne. Nemusím, ale chcem ťa pobozkať.“ Aký by mal byť problém objasniť jej skutočnú pravdu, keď nikto nevedel, čo sa deje v tejto miestnosti?
„V skutočnosti ťa chcem. Bodka,“ zakryl jej pery a nežne ju pobozkal, ospravedlňujúc sa.
Presunul ruku okolo jej krku, správal sa k nej ako ku krehkému pokladu, ktorým bola a pomaly nechával skĺznuť hodvábnu pokrývku z jej tela.
Pozerala na neho s dôverou, ktorú si nezaslúžil, ale vážil si ju.
Položil ju na chrbát, kde si mohol vychutnať každý bozk na jej tvári, jej mäkkom krku, ... ramenách.
Ak si dá na čas - a presne to plánoval robiť  - miestnosť bude tmavá, než si vyzlečie košeľu, aby sa mohol vyhnúť diskusii o tom prekliatom tetovaní. Bozkával ju pomaly a opatrne, objavoval jej pokožku. Jeho prsty hladili jej elegantné ramená, kĺzali po koži tak hladkej, že by mohla byť žijúcou krémovou šľahačkou.
Gabrielle zalapala po dychu, keď ju zľahka pohladil po bruchu, potom nižšie, až jeho prsty zavadili o kučierky medzi jej nohami. Zachvela sa a jeho telo stuhlo od vášne vriacej pod ním.
Vedel bez pochýb, že ho prekvapí, pretože na tejto žene, od ich prvého stretnutia, nebolo nič predvídateľné.
A on chcel tú vášeň, chcel cítiť túto úžasnú ženu v náručí, kričiacu od uvoľnenia.
Bola napoly na a napoly mimo postele. Pomaly, jemne posunul ruky pod jej sexy zadoček,vzal ju do náručia a prevrátil sa na stred postele.
Keď sa zastavil, ležala na ňom.
Gabrielle zdvihla hlavu a s otázkou v očiach pozerala na neho.
Bola na vážkach kvôli tomu? Kvôli nemu?
Ona bola z rodu kráľov.
On bol z rodu zabijakov.
„Si si istá, že to chceš robiť ... so mnou?“spýtal sa, nenávidel nepríjemný pocit, ktorý ho zasiahol pri pomyslení, že by si to mohla teraz rozmyslieť. Ale neobviňoval by ju keby cúvla.
„Ja ... nie som si istá-,“ zamrmlala.
„Že to chceš urobiť?“dokončil.
„Ach, nie.“pokrútila hlavou. „Viem, že sa chcem s tebou milovať ... ak si si istý ty?“Stiahnutý hrudník sa mu uvoľnil pri tomto nervóznym prehlásení.
Stále mu neverila, že ju chce?
Carlos chytil jej ruku a pritiahol jej prsty k svojmu vzrušeniu. Pri dotyku zasyčal. Do stuhnutého lona mu vyrazila bolesť.
„Stále si prekvapená?“doberal si ju hlasom zastretým túžbou po nej.
Jej krásne modrofialové oči sa rozšírili a potom zažiarili šťastím. Ako mohlo niečo tak jednoduché, ako vidieť ju šťastnú spôsobiť, že jeho srdce radostne poskočilo?
Masírovala mu prstami prednú časť džínsov, hladkala jeho penis, experimentovala s jemným tlakom, až kým nezaťal zuby nad sladkým trápením.
Keď jej odsunul ruku preč, hanblivo sa usmiala. Pobozkala ho neistými perami, testujúc, štipkajúc a potom sa presunula k jeho krku. Jej nesmelý prieskum ho doháňal k šialenstvu s každou sekundou, počas ktorej čakal, kým ju pocíti.
Aby veci zostali jasné, nemal sa zapliesť so ženami.
Zrejme bude prekliaty na celú večnosť, ale necúvol.
Lahodné prsty sa mu jemne posúvali pozdĺž kľúčnej kosti k hrudi a opatrne rozopli jeden gombík na košeli. Jeho dych sa zrýchlil. Práve tu ju mal zastaviť, ale zvedavosť ho držala v zajatí. Mala v sebe nevinnosť, akú nenašiel u žiadnej inej dospelej ženy a v jej neskúsených pohyboch bola opojná sviežosť.
Ale cítil, že chce alebo potrebuje mať kontrolu a cítiť, že má nad ním moc. Posunul ruky z jej pása, nechal ich klesnúť k svojim bokom.
Uvidí odvážnu Gabrielle, ktorá bežala dnes večer tunelom alebo hanblivú ženu na úrovni, ktorá vie byť rezervovaná a správať sa vhodne?
Jej motýlie dotyky sa presunuli dole po košeli, míňajúc ostatné gombíky, ale vyťahujúc mu košeľu, než mu hladkajúc prešla rukami po bokoch a hrudi.
Nadýchol sa a mal byť na to pripravený, ale keď jej prsty zase prebehli po jeho džínsoch a uchopila ho, jeho stredom prebehol elektrický šok. Uchopil jej guľatý zadoček a otrel svoj penis o jej zvedavé prsty.
Hallelujah, objavila sa odvážna Gabrielle.
Rozopla mu rázporok, vnorila prsty dovnútra a obtočila ich okolo neho. Carlos sa pritisol k jej hladnej ruke, snažil sa zostať v pokoji tak dlho, ako to len šlo a potom ju odsunul.
Pobozkal ju. Jeho ústa ju teraz nútili aby neprestávala.
Chytila ​​ho za vlasy a pritiahla si ho bližšie. Jej jazyk sa stretol s jeho, vyzývajúc ho, aby jej ukázal viac.
Horúčava poznamenala vzduch, zosilnila vôňu horúcich tiel v prvotnom tanci. Vôňa čerstvého kúpeľa a ženského pižma zahalila jeho zmysly. Všetko čo počul, videl, cítil, bola Gabrielle.
Miestnosť bola tmavá ako noc, až na svetlé pruhy vynárajúce sa okolo privretých dverí kúpeľne. Už sa nebál, že uvidí jeho Anguis tetovanie. Pochyboval, že by o ňom vôbec vedela.
Mohol sa sústrediť len na jej potešenie.
Jeho ruky sa túlali  po nej, vnímal každú krivku a mäkký tvar ako slepý sochár. Vsunul prsty medzi jej stehná a jemne sa hral, až ​​kým nestuhla a otriasla sa.
Ach, áno, bola ako žiadna iná.
Hladkal prstami krehké záhyby, tak sladké a jemné.
Dych sa jej zadrhol a vyklenula sa. Ešte nie.
Gabrielle sa snažila chytiť dych. Chcela sa uštipnúť aby sa uistila, že je to skutočné. Tento nádherný, sexy muž ju chcel. Privinula si Carlosa bližšie, vyžívala sa v pocite jeho objatia. Bozkal ju, ako by bola jedinou ženou na Zemi.
To, že to urobil, ju vyzývalo vziať si, čo ponúkal. Vyrastala vo viere, že sa vydá za Krásneho Princa, ale prsteň si vymenila s hadom. Jej sny boli ukradnuté spolu s nádejou na normálny život.
Žila podľa pravidiel iných tak dlho, ako si len dokázala spomenúť. Dokonca aj jej slizký, bývalý manžel ju nútil žiť v úkryte. Vari si nezaslúži šancu na intímnu chvíľu s mužom, ktorý by ju naozaj chcel? Možno voči nej niečo cítil?
Carlos ju presvedčil, že k nej vzplanul.
Nazval ju výnimočnou. Atraktívnou.
Ju. Nahú.
Gabrielle stiahla ruky dole, odhaľujúc sa mu. Rozopla mu košeľu a stiahla mu odev z ramien. Zdvihol sa na lakťoch a odhodil košeľu, než ovinul ruky okolo jej chrbta a láskyplne ju pritiahol k sebe. Prehltla knedlík, ktorý jej skočil do krku. Chytil jej tvár rukami, zastavil sa a potom ju nežne pobozkal na líca, viečka a ledva sa dotkol pier.
Zaobchádzal s ňou, ako keby sa o ňu staral.
Rozpustí sa na ňom, ak to urobí znova.
Spustila sa späť na kolená, stiahla mu džínsy cez boky a oslobodila ho.
Hodila ich nabok.
Zavrčal surovou,mužskou potrebou.
Nikdy sa necítila tak chcená, tak sebaistá.
Jedným zo svojich tekutých pohybov sa dostal hore na kolená, voči nej. Pritiahol si ju pred seba, stále ju objímajúc. Uchopila ho, pocit zamatovej kože na jeho tvrdej erekcii bola čistá, zmyselná dekadencia. Jemne ho zovrela, posúvala prsty, až kým jej palec neprešiel cez vlhkú špičku.
Záblesk španielčiny, ktorú zamrmlal, by spálil uši jej jazykového inštruktora. Očervenela až k pätám nad erotickým významom jeho slov.
Gabrielle sa snažila udusiť svoj radostný smiech, ale nedokázala skryť svoje potešenie nad jeho zemitým lichotením.
Dios Mio, si diablica, ktorá ma prišla zabiť.“Carlos sa zhlboka nadýchol, spustil ju na posteľ a prikryl ju svojím rozložitým telom.
Prebehla rukami cez vystupujúce svaly a pevné telo.
Brušká jej prstov mu pohladkali jazvu na hrudi, prechádzajúcu presne cez jeho srdce. Nahradila prsty perami.
Upokojil sa.
Bola jazva škaredá? Prečo mu bolo to, že sa jej dotkla nepríjemné? Jazva ju nezaujímala.
Posúvala pery po jeho krku a líci, našla ústa a stratila sa v spaľujúcom bozku.
Čierna noc okolo nich zvyšovala jej zmysly a zmenšovala múry jej zdržanlivosti voči mužom. Ale mala tak málo skúseností - ak sa nezaujímavý sex s Robertom vôbec mohol rátať – a cítila sa neistá ako pokračovať.
Takže keď sa jej Carlos chrapľavým hlasom spýtal: „Čo chceš, aby som urobil?“ spanikárila a odpovedala:„ Prekvap ma.“
Zasmial sa hlbokým, ohromujúcim, mužným zvukom, ktorý mal v sebe varovanie. „Nie som si istý, že chceš dať toto pokušenie mužovi ako som ja, princezná.“

                      

4 komentáře:

 1. Skvělé !!! Díky moc za překlad a korekci další kapitolky !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Dakujem za krasne pokracovanie. GabiM

  OdpovědětVymazat
 4. To je úžasné. Ďakujem moc krát za pokračovanie :*

  OdpovědětVymazat