středa 6. dubna 2016

OZNÁMENÍ

Ahoj,
takže... 

VŠECHNY knihy procházejí postupnou re-korekcí a úpravami. Hotové série vám na stránky dávám ke stažení - viz. odkaz ze včera. Skutečně nechápu, proč si po včerejším odkazu někdo žádá na mail o série, které jsem přímo sem dala ke stažení. Přijde mi úspornější si to stáhnout než psát mail... 

Co to znamená pro vás?

ROZESÍLÁNÍ MAILŮ JE POZASTAVENO! Dokud nebudou všechny knihy upravené a hotové, tak nikomu nic posílat nebudeme. Chápu, že je to nepříjemné, a že se nemůžete dočkat, ale většinu knih můžete najít online na webu, pokud jste opravdu tak nedočkaví. 

Také chápu, že série Dark-Hunter je velmi oblíbená a dlouhá, takže by se na její rekorekci čekalo dlouho. Proto se bude aktualizovaně přidávat ke stažení po pár dílech.

Upravené knihy se k vám všem dostanou jako k prvním - budou vyvěšeny jak na FB, tak tady na stránkách pro ty, co FB nepoužívají. Sledujte proto prosím blog. 

Plně doufám, že budete mít pochopení a vydržíte těch pár týdnů. Sami dobře víte, že některé z knih jsou v hrozném stavu pokud jde o gramatiku nebo jen obyčejné formátování - pokusíme se co nejrychleji opravit ty nejhorší chyby. Děláme to pro vás a pro zvednutí kvality překladů, tak mějte trpělivost.

Kerris

10 komentářů:

 1. Ahoj, já si ráda počkám. Velmi děkuji za práci, kterou si s knihami dáváte.

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem ráda, že se knihám časem dostanu ! Jste úžasné ! Děkuji

  OdpovědětVymazat
 3. Díky moc za info a za práci, kterou děláte. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj,ráda si počkám. Jste prostě úžasní!!! Děkuji za Vaši skvělou práci s překlady. Musím se přiznat, že se sem vždy těším. Vždycky mi rozjasníte celý den. Ještě jednou mnohokrát děkuji !!!

  OdpovědětVymazat
 5. naozaj veľká vďaka za všetky tie preklady a myslím že si všetci veľmi radi počkáme :)))
  bety

  OdpovědětVymazat
 6. Nesmierna vďaka za to, čo robíte a koľko sa s tým trápite. Takže ešte raz, ďakujem. :)

  OdpovědětVymazat
 7. moc díky za vaši úžasnou práci!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Holky, obrovské díky za Vaši neutuchající práci a ochotu. Díky

  OdpovědětVymazat
 9. Dakujem za pracua ochotu. GabiM

  OdpovědětVymazat