sobota 21. května 2016

Šepot lží - Kapitola 18 1/2Princezná?
Gabrielle sa nikdy nestarala o to, že keď vyrastala zaobchádzali s ňou ako s človekom z najvyššej vrstvy, ale princezná z Carlosových pier, to znelo veľmi intímne.
Ako pohladenie.
Zachytila ​​jeho varovanie o „mužovi, ako som ja.“Mužovi, pri ktorom si  nemohla dovoliť byť naivná, ale nestarala sa o to.
Tohto muža chcela. Dnes večer bude jej. „Čo treba urobiť pre to, aby si sa ponoril hlbokodo mňa?“ Opäť znehybnel a okolo nich vírilo napäté ticho.

Povedala niečo zle? Neznášala, že je tak neskúsená, no potom sa jeho prsty obtočili okolo jej prsníka, zdvíhajúc bradavku do jeho úst. Vsal ju a všetky myšlienky zastali.
Výbuch tepla, ktorý sa jej rozlial po tele, jej stiekol medzi nohy.
Mohla by zomrieť, ak by prestal. Z hĺbky hrude jej vyšilo tiché zastenanie túžby. Zovrela mu ramená, držala sa ho s rovnakou divokou vášňou , ako svojho zdravého rozumu.
Jeho prsty chytili jej druhý prsník, potom tam boli jeho pery, jazyk mučil jej bradavku. Zvíjala sa, potrebujúc viac, oveľa viac.
Šikovné prsty opustili jeden prsník a kreslili jej kruhy cez bruško, dolu, prehrabávali kučierky. Nadvihla sa na  kolenách a on prešiel prstom nahor po jej stehnách až do nej. Znovu a znovu sa  do nej vnáral.
Mon Dieu! Otriasla sa a vykríkla, prehýbajúc sa k plameňu, ktorý hrozil, že ju spáli až na kosť.
Potom sa zrazu dotkol toho bodu, kde sa v jej tele všetko prepájalo. Dráždil ju hore aj dole s mučivou kontrolou, tak trýznivo pomaly, že to takmer stratila. Vtom sa pohyb zmenil na víriace trenie.
„Prosím, prosím ...“ nemohla dokončiť myšlienku. Prvýkrát vo jej živote jej bol mozog k ničomu.
Šepkal jej sladké slová v španielčine, ubezpečoval ju, že je krásna a žiaduca. Miestnosť zaplnil jeho drsný hlas, ktorý pohol čosi hlboko v jej vnútri. Nikdy predtým sa necítila tak úplne kompletne ženou. Jeho mužná vôňa bola vášnivá a vlhká od potu lesknúceho sa mu na koži, tam, kde sa jeho telo dotýkalo jej.
Jeho prsty ju s vlhkou vášňou privádzali do šialenstva.
Vyklenula sa, pevne napnutá tak úzkostlivou potrebou, že očakávala, že sa roztrhne od hlavy až k päte.
Posunul sa vedľa nej, svoju nohu zahákol okolo jej, rozťahujúc jej nohy od seba. Jeho ústa našli jej, bozkávajúc vášnivo a tvrdo.
Keď sa jeho jazyk vtlačil medzi jej pery a vbehol do nej, vtisol prst hlboko do jej vnútra, vytiahol ho a zopakoval pohyb, jazykom ho napodobňujúc.
Zovrela mu ramená, držala sa ho ako o život, takmer strácajúc rozum, že si ani neuvedomila, že ju prestal bozkávať, až kým jeho prsty nenahradili ústa.
Jazyk, ktorý predtým tancoval s jej teraz prechádzal tam a späť cez jej najcitlivejšie miesto. Srdce jej búšilo. Zošalené nervy sa hnali za uvoľnením. Prehla sa do oblúka.
Jej telo stuhlo, potom sa roztrieštilo uvoľňujúc napätie.
Videla hviezdičky.
Jeho jazyk ju hnal ďalej.
Neschopná ho odmietnuť, vykríkla znova a znova, až kým jej prestali kontrakcie v svaloch.
Vyčerpaná nad jej najdivokejšie predstavy, mohla tu len ležať a jej hruď sa hýbala s každým dlhým, unaveným nádychom.
Potom ju držal, privinul si ju k sebe tak, ako o tom vždy snívala, že by urobil muž, ktorého by milovala. Carlos jej šepkal do ucha, aká je výnimočná, ako ho vzrušuje, ako veľmi ju chce.
Ale nikdy ju nežiadal o viac, keď ju pritískal k sebe, kým si znovu nenašla cestu späť do svojho tela. Veľké ruky ju privinuli k jeho teplej hrudi. Jemné pery sa dotkli jej čela, tváre a pohladili pery.
Otrela sa bokmi proti nemu ako bezohľadná žena, ktorou bola v tejto chvíli.
Odpovedal jej tým, že zozadu natiahol ruku medzi jej nohy, dráždiac ju a potom dva prsty ponoril dovnútra.
Ako po tomto mohla chcieť viac?
Nevedela, ale bolo to tu.
Položil ju na matrac. „Nehýb sa.“
„Ako keby som mohla.“
 Jeho hlboký smiech burácal celou cestu do kúpeľne. Keď otvoril a zavrel dvere, blyslo svetlo. V tom momente jej vyschlo v ústach pri pohľade na jeho nádherný zadok.
V čomsi sa prehrabával, potom cestou späť vypol svetlo.
Čo to hľadal ...
Ochranu?
„Máš tu kondóm?“ bola nadšená a podozrievavá zároveň. Skutočne to plánoval?
„Vždy mám pár pri sebe,“ pripustil, čím odpovedal na jej nevyslovenú otázku.
Počula váhanie v jeho hlase, ako keby si myslel, že ju urazil. Ani náhodou.
„Bola by som bol veľmi sklamaná, keby si nemal.“ Siahla naslepo, až sa jej prsty stretli s jeho zakrytou erekciou.
Zavrčanie, ktoré nasledovalo, ju varovalo, že nebude dlho odolávať.
Nechcela to od neho.
Bola na neho viac než pripravená.
Pobozkal ju, presunul pery k jej uchu a zašepkal: „Výnimočná je pre teba príliš podceňujúce. Budem musieť nájsť lepšie slovo.“
Pevne zavrela oči, nechcela aby jej vytiekli slzy. Tento muž sa dokázal dotknúť miesta v jej vnútri, ktoré dlhú dobu chránila pred ostatnými. Žiadny chlap sa k nej nikdy nedostal tak blízko, ani Roberto. Naposledy bola príliš mladá aby vedela rozoznať rozdiel medzi láskou a chtíčom.
Tentokrát poznala rozdiel.
Keď sa Carlos presunul medzi jej nohy a pobozkal ju na vnútornej strane stehna, všetky príčetné myšlienky sa jej rozutekali.
Zalapala po dychu, zovrela päsťami luxusnú pokrývku. Svaly na nohách mala napäté, pripravené na prichytenie.
Jeho ústa sa vzdialili, bozkávajúc cestičku k pupku.
Naklonil sa nad ňou a najprv ju pobozkal sladko, potom vášnivo. Špička jeho erekcie do nej štuchla, pulzujúca proti jej klzkému otvoru. Chvíľu čakal, potom zatlačil silnejšie.
Keď sa do nej vtlačil hlbšie, prehnala sa ňou horúčava. Objala ho nohami. Ponoril sa celkom dovnútra, vyplnil ju a potom sa odtiahol.
S každým nárazom vošiel hlboko do nej, čaroval prstami, hnal ju späť na okraj, cez ktorý chcela znovu prepadnúť do zabudnutia. Stretala sa s ním náraz za nárazom, snažiac sa dosiahnuť rovnakého bezduchého letu, kam ju posielal.
Posunul ruky aby si nad ňou podoprel telo. Chytila ​​ho za bicepsy, ktoré sa tvrdo napínali pod jej prstami. Dych sa mu zadrhával.
„Tak veľmi ťa potrebujem,“ zachripel napätým dychom, potom presunul jednu ruku medzi nimi a prstami pohladil to miesto, zachytávajúc jej výdych.
Svet sa jej roztrieštil na tisíc kúskov. Vykrikovala jeho meno, až kým už viac nemohla.
Podopierajúc  sa rukami, Carlos sa zdvihol preč, potom sa hlboko vsunul dovnútra, znovu a znovu, silnými nárazmi. Zavrčal uvoľnením, neúnavne pumpujúc pri vyvrcholení. Nikdy nebude nič tak úžasné, ako milovanie sa s ním.
Carlos sa otriasol, nakoniec sa zrútil a otočil sa na stranu, berúc ju so sebou, aby zostali spojení.
Nežne ju pobozkal, jeho pery sa jej ledva dotýkali.
„Musím ti niečo povedať.“ Prešla mu prstami po tvári a vlhkom čele, kde mu začesala prameň vlasov, želajúc si, aby bolo rozsvietené, aby mu mohla vidieť do tváre.
„Čo?“spýtal sa s náznakom obáv.
„Toto nerobím ... chcem povedať, toto som nerobila od môjho rozvodu. Skutočne nerandím.“ Carlos sa nehýbal, jeho dych bol tichý ako jeho myšlienky. „Viem, že nie si ten typ ženy, nie si prelietavá, ale čo ti bránilo ísť aspoň na rande?“
„Po prvé, po rozvode s Robertom som sa stiahla a chvíľu som s mužmi nechcela mať nič spoločné.
Potom som mala pár nehôd, ktorým som sa ledva vyhla a ktoré vo mne vyvolali strach, takže som nemohla riskovať s niekým sa stretávať.“ A nabetón by nestretla nikoho, vďaka komu by sa cítila ako s Carlosom, ale to mu nepovie.
„Útoky na tvoj život spôsobil chrapúň?“vložil sa do toho Carlos.
„Áno.“
„Prečo si myslíš, že tvoj ex je za nehodami?“
„Pretože keď sme sa rozišli, mal na mňa poistku za dvadsať miliónov dolárov.Uzavreli sme ju hneď po svadbe a zostáva v platnosti tak dlho, kým je platená. Dal mi veľmi  jasne najavo, čo by sa stalo, keby som sa ju snažila zrušiť.“
Carlos si ju privinul a zamrmlal: „Ten bastard. Ale musí vedieť, že by bol podozrivý, keď by si zomrela pri nehode.“
„Nie, vydieral ma, aby sme uzavreli spoločné životné poistenie, takže to vyzerá, že ich máme na seba navzájom, ako keby sme sa rozišli v dobrom a toho sa drží. Keby som to neurobila, bol by očiernil mňa aj moju rodinu v bulvárnych plátkoch, čo by malo zničujúci vplyv na môjho otca.“ Jeho pery sa nežne dotkli jej čela a potom sa stiahol späť. „Pred chvíľou si bola vláčna ako želé a teraz si nervózna. Čo sa deje?“
„Nič.“
„Povedz mi to.“ pridal bozk, ktorým zjemnil otázku.
„Mala by som mať väčšie skúsenosti. Roberto nebol veľmi milenec a málokedy chodil na noc domov. Mám pocit, akoby som v tejto veci zakrpatela, a neznášam keď v niečom nevynikám.“
„Mýliš sa,“ zašepkal hlasom tak erotickým, že jej na koži naskákala husia koža. Jeho ruky jej prebehli po chrbte, hladiac ju. „Milovať sa s tebou je ako zdieľať dar. Čo sa týka toho, byť v niečom dobrý, bojím sa aj premýšľať o tom, ako by si mohla byť v posteli lepšia.“ Jej žiarivé šťastie sa vrátilo.
Carlos stelesňoval všetko, čo by žena mohla chcieť od muža.
Čestného muža.
Muža schopného pomôcť jej zničiť Duranda Anguisa.


6 komentářů:

 1. Skvělé !!! Děkuji mnohokrát za přidání první části 18. kapitoly !!!
  Díky !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za překlad a korekci. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Srdečná vďaka za preklad i korektúru... :-);-)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji za první část kapitoly.

  OdpovědětVymazat