úterý 15. listopadu 2016

Intenzivní (Kroniky o Nickovi 8)

Intenzivní


Kroniky o Nickovi 8

Překlad Paulinka
Korektura Janka

Pro Nicka Gautiera je tohle svět, ve kterém se démoni doslova požírají. Když už si myslí, že konečně přišel na to, jak sám sobě zabránit v tom, aby se ujal vlády nad světem a zničil ho, objeví se v hvězdném obsazení Smrt. A ten je rozhodnut, že navždy ukončí Malachaiovu vládu i pokrevní linii. A co je ještě horší? Smrt i Válka našli toho skutečného nepřítele, kterého Nick nemůže najít, a i kdyby ho našel, je to ten, kterého by nikdy nedokázal poslat do vyhnanství… natož zabít.

A teď je obviněn z vraždy, které se nedopustil, obklopen novými přáteli, kteří by mohli být zrádci, a velmi rychle zjišťuje, jak mohl jeho otec shořet v plamenech.


Teplota v New Orleans rychle stoupá, a to, co Nickovi hrozilo, získalo zcela novou úroveň intenzity. Rychle se učí, že když se Válka se Smrtí dají do boje, neberou žádné zajatce. Nevyjednávají. A oba jsou imunní vůči jeho kousavému sarkasmu a cajunskému kouzlu. Aby vyhrál, bude muset přijmout nové síly, ale stačí jediný chybný krok, aby propadl temnotě – a to navždy.

7 komentářů:

 1. Tak na toto sa teším:)

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá to moc dobře !!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. moc se na to těším :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Naozaj som zvedavá, kam to až Sherrilyn poženie... :)

  OdpovědětVymazat
 5. Myslela jsem si, že Nicka vynechám, ale bylo to tak dobré, že jsem sfoukla všechny díly za sebou. Mrzí mě, že nejsou další. Moc děkuji.

  OdpovědětVymazat