čtvrtek 3. listopadu 2016

Příběh za příběhem (Zmocni se noci)

Když Sherri poprvé své editorce řekla, že píše Valův příběh, měla z toho záchvat. Protože byl Valerius tak trochu nesnášen všemi, co sérii milovali, myslela si, že tím Sherri celou sérii zabije. Ale Sherri jí požádala, ať jí věří. A nakonec tím získala novou fanouškovskou základnu.

V původní verzi Zmocni se noci byl počet mrtvol tak vysoký, že editorka musela poukázat na to, že by do New Orleans byla povolána Národní garda. Takže Sherri počet těl trochu zkrouhla – ačkoliv krveprolití bylo stále velké.

Mezi jednu z nejoblíbenějších postav v knize spadá Marla/Marln. Sherri zřídkakdy čerpá z osobního života, ale Marla byla jednou z mála skutečných osob ze života sherry. To díky staré kamarádce Marle poznala kouzlo korzetů.


Ah, a ještě trochu ironie na závěr, kniha vyšla v den narozenin jednoho ze Sherrininých nejlepších přátel ze střední, jednoho z bratranců, se kterými vyrůstala… Damona.

5 komentářů:

  1. Kočky chcela by som vám poďakovať za vašu úžasnú robotu a obrovské množstvo trpezlivosti s prekladmi a aj nami čitateľkami...ste proste úžasné a stále sa teším na nové kapitoly ktoré nám dávate....ĎAKUJEM :-*
    OdpovědětVymazat
  2. děkuji moc za další zajímavosti :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Vdaka za zaujimave info. GabiM

    OdpovědětVymazat