úterý 21. března 2017

Dračí přísaha (Temní lovci 27)Dračí přísaha

Temní lovci 27
vyjde 24.4.2017

Falcyn, prokletý drak, v celém vesmíru nic nenávidí víc než lidstvo… a hlavně Řeky. Ve válce, které se nechtěl nijak účastnit, systematicky zničili vše, o co se kdy staral. Nyní žije v ústraní, daleko od světa, a čeká na den, kdy ho evoluce konečně zbaví té lidské havěti.

Medea je vnučkou řeckého boha Apollóna, a jako první z jejích lidí byla prokleta a ponechána smrti. Ale nehodlala nikomu dovolit, aby ovládal její život. Ani svého notoricky známého dědečka. A když Apollo vyšle nový mor, aby zničil zbytek z jejích lidí, odmítá jen tak stát a sledovat, jak znovu ničí vše, co miluje.

Tentokrát ví o tajné zbrani, která dokáže starověkého boha i jeho armádu démonů zastavit. Jednou pro vždy. Nicméně tato zbraň je v rukou draka, který nechce mít nic společného s politikou, bohy, lidstvem, démony či řeckými Apollity. A už vůbec ne s ní. Nedá se s ním hnout.

Nepřítel mého nepřítele…


Když se Apollův strategický tah obrátí proti němu, vnutí tím Falcyna zpět do hry. Medea buď získá zbraň, kterou potřebuje k záchraně svých lidí, nebo rozpoutá naprostý Armageddon. Pokud totiž nepřijde na to, jak toho draka ovládnout než bude příliš pozdě, Falcyn rozpoutá zkázu, která bude mnohem horší než to, co plánuje Apollo. Ale jak někdo dokáže ovládnout démonického draka, v jehož jediným cílem je naprostá zkáza?

9 komentářů:

 1. Díky za překlad a korekci. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. moc se těším na další pokračování!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Teším sa...:D A originál dodám ;-) :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Super teším sa na preklad 😇 kedy cca by mohol byť dostupný? 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za rok, mozna za dva, mozna za tri, mozna i za ctyri.

   Vymazat