pátek 5. května 2017

Knihy ke stazeni

Ahoj,

prave jsem vyridila maily. Jak si muzete vsimnout, posilala jsem hromadny odkaz ke stazeni vsech knih. Pro ty, co si mailem nezadali, ale chteli by si doplnit nejake dily, hazu odkaz i SEM :)

Uzijte si cteni

8 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Ahoj, ja som Theresa Williams Po dlhoročnom vzťahu s Andersonom sa rozišiel so mnou, urobil som všetko možné, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo zbytočné, chcel som ho späť tak veľa kvôli láske, ktorú mám pre neho, Prosila som ho so všetkým, urobila som sľuby, ale odmietol. Vysvetlil som svojmu problému svojmu priateľovi a navrhla, že by som radšej mal kontaktovať kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť, aby som mu dal kúzlo, aby som ho priviedol späť, ale ja som druh, ktorý nikdy neveril v kúzlo, nemal som inú možnosť než to skúsiť, ja Poslal kúzelník a povedal mi, že nie je žiadny problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že môj ex sa vráti ku mne pred troma dňami, on dal kúzlo a prekvapivo druhý deň, to bolo okolo štyridsať hodín. Môj ex mi volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som na volanie a všetko, čo povedal, bolo, že bol tak ľúto, že všetko sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma tak veľmi miluje. Bola som taká šťastná a išla k nemu, a tak sme začali šťastne žiť spolu. Odvtedy som sľuboval, že každý, koho viem, že má problém so vzťahom, by som pomohol takejto osobe tým, že by som ju odkázal na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s vlastným problémom. E-mail: drogunduspellcaster@gmail.com ho môžete poslať e-mailom, ak potrebujete jeho pomoc vo vašom vzťahu alebo inom prípade.

   1) Love Kouzla
   2) Lost Love Spells
   3) Rozvodové kúzla
   4) Manželské kúzla
   5) Viazanie pravopisu.
   6) Oddeľovacie kúzla
   7) Zakázať minulosť milenca
   8.) Chcete byť povýšený v kancelárii / loteriu
   9) chcú uspokojiť svojho milenca
   Ak máte problém s trvalým riešením, obráťte sa na tohto skvelého muža
   Prostredníctvom drogunduspellcaster@gmail.com

   Vymazat
 2. Dobý den Kerris Kate. Jste úžastné a děkuji za Vaše překlady. Mám jeden dotaz : v soupisu a obsahu knih u serie Vládci Avalonu jsou uvedeny 3 a 4 díl jako přeložené, ale v odkazu z letecké pošty nejsou. Děkuji a s pozdravem Míla Hertlová  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za Vaši skvělou práci s překlady a korekcemi !!! Jste všichni úžasní !!!!! DÍKY !!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Veľmi pekne ďakujem za odkaz, za knihy a za vašu prácu. Nesmierne si ju vážim. Ďakujem.

  OdpovědětVymazat